دانلود بازی اندروید Faily Brakes v11.5 همراه با فایل مود شده بازی

Faily Brakes نام بازی جذاب و هیجانی در سبک بازی های آرکید یا سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی را دانلود کرده و نظرات خود را برای ما به اشتراک بگذارید . شما در این بازی با گرافیک انمیشنی باید ماشینی را که در جاده ای کوهستانی می باشد و ترمز هایش از بین رفته است و شما باید آن را تا آنجایی که می توانید هدایت کنید و چپ نکنید یا تصادف نکنید . در مسیر شما همچنین موانع و درختان ، سنگ ها و … وجود خواهند داشت که شنا باید به موقع آنها را رد کرده و از روی آنها بپرید تا بازی را نبازید . رکورد های این بازی به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد و شما می توانید رکورد های خود را ثبت کنید و یا در سایت های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید . همچنین شما در راه خود می توانید سکه هایی را برای امتیاز و رکورد بیشتر خود جمع کرده و همینطور با استفاده ار آنها ماشین ها و یا جاده های جدید را برای خود باز کنید .برخی قابلیت های بازی Faily Brakes : -بازی به صورت آفلاین . -قابلیت ثبت رکورد . -قابلیت رجوع به رکورد های حال حاظر در جهان . -قابلیت جنع آوری سکه در مسیر بازی . -قابلیت باز کردن ماشین های جدید برای خود در طول بازی . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . – قابلیت عبور از درختان، سنگ ها، ترافیک ها و … -قابلیت از بین بردن موانع با سپر خود .

Faily Brakes v11.5

While cruising through the mountains, car enthusiast Phil Faily suddenly experiences a complete brake failure, plunging him over the edge of a steep embankment.
In this physics based driving and crashing game you must maneuver an endless mountainside dodging hazardous terrain such as trees, rocks, traffic and trains resulting in some fun and hilarious near misses and crashes.
FEATURES
• NAVIGATE downhill as far as you can go avoiding obstacles along the way
• AVOID trees, rocks, creeks, traffic and trains
• DESTROY obstacles with your shield
• COLLECT coins as you go
• UNLOCK unique vehicles
• SHARE your epic crashes in 360º, slow-motion and share with your friends
• ENDLESS gameplay
• ENDLESS crashes

لینک دانلود