دانلود بازی اندروید Falcon Squad – Classic Shoot ’em up v 22.9 همراه با فایل دیتای بازی

Falcon Squad – Classic Shoot ’em up نام بازی کلاسیک و جذاب در سبک بازی های آرکید یا سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی ها و تبلت های اندروید می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را در باره ی بازی با ما به اشتراک بگذارید . شما در اینده ای بازی خواهید کرد که انسان هاب تمام منظومه ی شمسی را به تسخیر خود در آورده اند و این کار باعث خشم و عصبانیت فضایی های دیگر شده که در منظومه شمسی هستند و انها با یکدیگر متحد خواهند شد و می خواهند تا با تمام قوا با اسنان ها بجنگند و انها را نابود کنند و شما به عنوان یک مامور قدرتمند و حرفه ای استخدام می شوید تا با موشک جنگی خود به فضا بروید با آنها بجنگید و انها را در مراحل متفاوتی نابود سازید تا بقای انسان ها به خطر نیوفتد . این بازی با گرافیک پیکسلی خود می تواند ساعت های زیادی باعث سرگرمی شما شود و شما می توانید با سلاح های متفاوت و جذابی که بازی در اختیار شما خواهد گذاشت با توجه به استراتژی خود در هر مرحله ان را انتخاب کنید و با دشمنان خود بجنگید . اگر شما از طرفداران بازی های کلاسیک می باشید حتما این بازی جدید و هیجان انگیز را به صورت رایگان دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید .برخی قابلیت های بازی Falcon Squad – Classic Shoot ’em up :-دارای گرافیک پیکسلی بازی . -بازی در سبک بازی های کلاسیک . -جنگ های سخت و شدید با رییس بازی یا boss که سخت تر از بقیه مراحل خواهد بود . -قابلیت ارتقاء سفینه و سلاح های خود در طول بازی . -بازی به صورت آفلاین . -دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Falcon Squad v22.9

In a near future, human conquered all planets in the Solar System, thus became the mightiest race in the Galaxy. Sensing the potential threat, all other races rallied their armed forces, bending on destroying the human race.
Humans had suffered from a sudden attack, losing many colonies in the process. You, a hero living in seclusion, now return to ride your own fighter aircraft in the battle against evil Alien Forces.
The game has classic pixel style like Galaga, Galaxians and other classic shoot em up games.
Defend the galaxy from alien attacks, we need you!
FEATURES
– Gorgeous Pixel graphics that reminding of old school games
– Super-easy control, so easy that a tutorial is not even needed!
– A LOT of different enemies!
– Tough and fierce Boss battles
– Various upgrade options
– True space battle experience
– Challenge your friends through PVP battles!

لینک دانلود