تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Farm Heroes Super Saga v1.15.7

Farm Heroes Super Saga نام یک بازی جدید و جذاب در سبک بازی های پازلی و جورچین است که همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه ادی اندروید قرار گرفته است . شما در این داستان از یک زندگی روستایی به زندگی شهری و بزرپتر می رسید و در گشور های بزرگ ادعای برتری دارید و می خواهید تا به پول زیادی دست پیدا کنید . شما در این بازی حماسی باید مراحل پازل های جورچین بگذرید و هم رنگ ها را در کنار یک دیگر قرار داده تا از بین بروند و همچنین در مراحل بالاتر کار سما یخت تر خواهد شد و به سرعت و دقت بیستری احتیاج خواهید داشت تا وسایل کشاورزی خود را از طریق جمع کردان امتیاز و سکه در طول بازی فراهن کنید . همچنین شما می توانید این بازی هیجان انگیز را به صورت آنلاین هنراه با دوستان خود انجام دهید و با یک دیگر به رقابت بپردازید تا هیجان و جذابیت بازی برای شما چندین برابر شود . شما می توانید از طریق این بازی همراه با اکانت فیس بوک خود دوستان خود را به بازی همراه شما دعوت کنید و از بازی کردن همراه با چالش بیشتر لذت ببرید . پس اگر شما هم یکی از طرفداران بازی های جورچین هستید این بازی جذاب و محبوب را در سایت نا به صورت کانل و هنراه با نسخه مود شده آن داتلود کنید و از بازی کردن آن لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی Farm Heroes Super Saga:-دارای بیش از 100 سطح مختلف در بازی . -قابلین بازی به صورت افلاین و آنلاین . -قابلیت بازی کردن با دوستان خود به صورت همزمان . -قابلیت دعوت کردن دکستان خود به بازی از طریق فیس بوک . -تقویت کننده های قدرتمند جدید در بازی . -بازی ساده و در عین حال چالشی و جذاب .

Farm Heroes Super Saga

Rancid Raccoon is up to his old tricks again. Ruining the harmony of rural life by winning all of the Country Shows and claiming the prize money for his sneaky self. The Farm Heroes know he’s cheating and it’s up to you to help them defeat him.


Help them in their mission to grow the biggest Super Cropsies, win the Country Show and stop Rancid ruining the fun for everyone.


Move through this Farmtastic saga game while collecting as many Cropsies as you can, you’ll have to help Fidget the squirrel gather his nuts, grow some Super Cropsies and meet a host of exciting characters along the way! Be careful Rancid the Raccoon is trying to stop you and he’ll pop up where you least expect him…


Take on this Croptastic Saga alone or play with friends to see who can get the highest score!


Farm Heroes Super Saga is completely free to play but some optional in-game items will require payment.


By downloading this game you are agreeing to our terms of service; http://about.king.com/consumer-terms/terms


Farm Heroes Super Saga features:
• Over 100 amazing new levels
• Farmtastic game modes and super sized new Cropsies!
• A host of new Heroes, but watch out for Rancid Racoon, causing mischief where you least expect!
• Exciting new Country Show, see who can grow the biggest Cropsie!
• Super powerful new boosters
• Easy and fun to play, yet challenging to fully master
• For players that Facebook Connect, there are leaderboards for you and your friends to compare your scores
• Easily sync the game between mobile and tablet devices and unlock the full game features when connected to the internet

لینک دانلود