دانلود بازی اندروید Fast and Furious Takedown v1.1.51

Fast & Furious Takedown یک بازی بسیار محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های مسابقه ای و ماسین سواری است که هنراه با نسخه مود سده یا بدون محدودیت آن و همینطور دیتای بازی به صورت جداگانه در اختیار کاربران دستگاه های اندروید به صورت کانلا رایگان قرار گرفته است . بسیار از شما سری فیلم های سریع و خشن را دیده اید و از جذابیت این فیلم هیجان انگیز و بسیار محبوب خبر دارید و این بازی هم همینطور که از اسم آن مشخص است از این سری فیلم برگرفته شده است شما می توانید با دانلود و نصب آن لحظات هیجان انگیزی را در این بازی تجربه کنید . سما در این بازی رقابت های مسابقه با ماشین های قوی آمریکایی و دیگر ماشین های مسابقه ای را در فضایی بسیار هیجان انگیز و رقابتی را تجربه خواهید کرد . این بازی دارای گیم پلی بسیار ساده است و با استفاده از 2انگشت خود می توانید کنترل بازی را به دست بگیرید و مسابقه های چالشی خود را رقم بزنید . شما در هر مسابقه از این بازی با چالش های متفاوتی رو به رو خواهید بود مانند پرواز از روی ساختمان ها با ماشین خود و سرعت بسیار بالا و خلاف رفتن در خیابان های یک طرفه و تمامی این هیجانات فقط در این بازی جذاب . شما می توانید در هر مرحله با جمع کردن امتیاز و پول با بزدن در آنها ماشین های خود را تقویت کنید و یا آنها را اسپرت کرده و بر روی آنها نیتروژن بگذارید تا سرعت های فرا بالا را تجربه کنید . شما می توانید این بازی را به دو صورت آنلاین و آفلاین انجام داده که در صورت آنلاین بازی کردن می توانید با دوستان خود به رقابت و چالشی واقعی بپردازید و همینطور عضو چالش های گروهی و لیگ های بازی شوید و امتیاز های بسیاری را برای خود به دست آورید که باعث چالشی تر شدن و جذابیت چندین برابر این بازی خواهید شد . پس اگر شما هن از طرفداران سری فیلن های fast and furious یا بازی های مسابقه ای هستید حتما ایم بازی جذاب و محبوب را به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده و دیتای جدا گانه آن دانلود کرده و از آن لذت ببرید و همچنین نظرات خود را برای ما ارسال کنید .قابلیت های بازی Fast & Furious Takedown :-قابلیت بازی به دک صورت آنلاین و آفلاین . -قابلیت شرکت در لیگ با دیگ کاربران واقعی در سر تا سر جهان . -قابلیت جمع آوری امتیاز در بازی و ارتقای ماشین های خود . -دارای گرافیک خیره کننده بازی . -دارای چالس های بسیاری در طول بازی . -بدون تبلیغات در بازی .

Fast & Furious Takedown

One of the biggest film franchises in history explodes on mobile with an all-new action-arcade-drifting game. Join the Fast & Furious crew as you race white-knuckle collision courses and build your own dream garage of iconic cars.


Take down the competition with extreme precision and epic stunts as you use simple one-thumb controls to throttle past hairpin turns, speed by the competition, jump gravity-defying ramps, and drift through impossible roadblocks.


ACTION-ARCADE DRIVING
Drift through missions as you ransack big rigs for riches, evade fierce chopper pursuits, and more!


ICONIC FAST & FURIOUS CARS
Get behind the wheel of 60-plus licensed cars—from American muscle and JDM to tuners. Race with iconic Fast & Furious cars including Dom’s Dodge Charger, Hobbs’ Gurkha and Shaw’s infamous Flip Car.


COLLECT & UPGRADE CARS IN YOUR GARAGE
Build your dream garage with various combinations of cars and customizations. Pick up your favorite ride and show off your customization to take down your opponent in style.


LEAVE CHALLENGERS IN THE DUST
Race against real drivers from around the world to compete for respect and dominate your way to the top of the league.


©2018 Universal Studios. Fast & Furious, Fast & Furious Takedown and all related marks and logos are trademarks and copyrights of Universal Studios. Licensed by Universal Studios. All Rights Reserved. Fast & Furious Takedown game software © 2018 SMG Studio. All other trademarks are the property of their respective owners.

لینک دانلود