تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Flip Skater v1.72 همراه با فایل مود شده بازی

Flip Skater نام بازی ورزشی و در سبک ورزش سکیت بورد می باشد که کاربران علاقه مند به این نوع سبک ورزشی می توانند این بازی جدید و محبوب را به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدونم محدودیت پولی آن را از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . ابتدای این بازی شما باید گروه یا هیئت مدیره خود را برای شروع بازی انتخاب کرده و عضو آن شوید سپس خود را برای چالش های سخت و هیجان انگیز بر روی زمین های پر ارتفاع اسکیت بورد ، سرعت های بالا و یادگیری تکنیک های آن اماده سازید تا بتوانید چالش های پیش رو را با کیفیت بالا پشت سر بگذارید و امتیاز خود را بالا ببرید . شما می توانید به هر نقطه از جهان سفر کنید و چالش های آنجا را با رقیبان آن کشور انجام دهید و همینطور خود را برای چالش های پیش رو آماده سازید . شما می توانید در هر مرحله رکورد های بسیار سنگینی را ثبت کنید که سکه های بسیار زیادی را با آنها دریافت خواهد کرد و پس از آن می توانید با جمع کردن سکه های خود در طول بازی اسکیت بورد های جدید تر با قابلیت های بهتر را برای خود بخرید تا بتوانید رکورد های بیشترب را به ثبت برسانید و سکه های بیشتری را دریافت کنید . همچنین شما می توانید در طول بازی شخصیت بازی خود را به تدریج ارتقاء داده و یا عوض کنید که دارای قابلیت های بیشتری شوید و حرفه ای تر عمل کنید .برخی ویژگی های بازی Flip Skater : -قابلیت عضو شدن در هیئت مدیره مورد انتخاب خود . -قابلیت سفر به بیشتر نقاط جهان . -قابلیت ثبت رکورد های بازی . -قابلیت خرید اسکیت بورد های جدید با سکه های جمع آوری شده . -قابلیت ارتقاء شخصیت خود و یا خرید شخصیتی جدید با توانایی های بیشتر . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن .

Flip Skater v1.72

Skateboard like the Best!
Choose your board and get ready for a thrilling ride on the Halfpipe! Slide down the ramps at high speed to reach outrageous heights and become the best Skateboarder on the Planet!
Travel the globe on the most amazing environments and leave your Skateboarder print all over the World! Do amazing tricks – Nose grabs, rocket airs, frontside airs – Beat the highest scores and show your mad skills to the World!
Download Flip Skater NOW!
TRAVEL THE WORLD!
Travel the World and choose your favourite location to Skate! From Miami Beach to Lake Baikal, take on the variety of ramps available for you!
SPECTACULAR BOARDS!
Pick your favourite board from a huge lot of possibilities! Make sure you skate in style! Unlock upgrades for the boards to make sure you maximise your score!
AMAZING TRICKS!

لینک دانلود