تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Fran Bow به صورت کامل ( 5 فصل ) + فایل دیتا

Fran Bow در سبک بازی های ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Killmonday Games برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی جذاب هم اکنون با قیمت 1.96 دلار در گوگل پلی منتشر شده است . داستان بازی از این قرار است که دختری با نام فرن در یک حادثه پدر و مادر خودش را از دست می دهد . فرن بعد از این حادثه دچار کابوس های وحشتانکی می شود او که بسیار ناراحت و ترسیده است از خانه وحشتناک فرار می کند و به جنگل پناه می برد تنها گربه اش Mr. Midnight است که همراه او می رود که یادگاری از پدر و مادر فرن است . وقتی که فرن به جنگل فرار می کند از ترس و وحشتی که دارد دچار شوک عصبی می شود و از هوش می رود بعد از این که به هوش می آید ناگهان خودش را در یک بیمارستان روانی می بیند . فرن بسیار وحشت زده شده است و هر شب کابوس می بیند او از این که در بیمارستان روانی است ترسیده است و اتفاقات خوبی برایش نمی افتد بعد از مدتی فرن گربه اش که تنها دوست و یادگاری پدر و مادرش بوده است را گم می کند و بیش از قبل ناراحت می شود . بعد از مدتی که فرن دنبال گربه اش می گردد رئیس بیمارستان پیش او می رود و می گوید که گربه فرن مدتی است که مرده است اما فرن حرف او را باور نمی کند و شروع به جستجوی گربه اش می کند و اتفاقات زیادی در پشت آن برای او می افتد . در این بازی شما قرار است که فرن کمک کنید تا بتواند گربه اش را پیدا کند باید مواظب او باشید . شما باید در این راه به فرن کمک کنید تا گربه اش که تنها یادگاری از پدر و مادرش است را پیدا کنید اما باید سریع عمل کنید چون ممکن است که گربه فرن در وضعیت خوبی نباشد و از دیر برسید بمیرد پس عجله کنید . اگر از طرفدان بازی های ماجراجویی هستید با بازی Fran Bow می توانید تجربه یک ماجراجویی با داستانی هیجان انگیز را داشته باشید . هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه فایل دیتای آن به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و ماجراجویی فرن را آغاز کنید .برخی از ویژگی های بازی Fran Bow :-دارای داستانی عمیق و ترسناک . -امکان حل پازل های مختلف و پیدا کردن اشیاء مخفی . -دارای مرحله های چالش بر انگیز . -دارای موسیقی متن زیبا .

Fran Bow v1.0.0

This game in the absence of Andrews when the time has been played, in the final analysis is its extreme polarization of the world and the fairy tale of the general story to attract. It tells the story of a girl named Fran's tragic life experience, her parents were demon sub-corpse, because she saw the strange illusion into the mental hospital.In spite of this, escape the psychiatric hospital to see the world of the table is like a fairy tale: girls sweet room, pedal wheeled sunglasses cat, repair machinery, good skull, vegetable kingdom ... ... but Fran has a presence and Between the real and the illusory world, in this world everything is in the most bloody form: bloody meat, shadows and crazy ghosts, people tragic scene, deep wells and babies ... The little bit of thought is that Frank's sister-in-law in the Look world has a message in a mental hospital that shows that a pair of twin sisters are born, but they are eventually thrown into the deep well. And Fran met the sisters in the table world of sweet houses, in the world is a well.
Throughout the game is a favorite of a cat - Mr. midnight. It is in the way to help Fran solve the difficulties, but also a good friend never betray. But at the end of the chapter it disappeared. Back to the real world of Frank crazy looking around, when the psychiatric hospital doctor told Fran: your cat actually died a long time ago.
So it was an unknown if the midnight sir was true, because in the world it never appeared. The world is showing a cruel reality, it may be just an imagination of Francis to escape reality.

لینک دانلود