تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Fruit Ninja Fight v1.21.0

Fruit Ninja Fight نام نسخه ای جدید از سری بازی های نینجا فروت است که در میان کاربران دستگاه های اندروید بسیار محبوب و پر طرفدار است که در این نسخه بازی با همان سبک بازی های سرگرم کننده و اکشن همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در این نسخه  بازی با میوه های جدید تر و همینطور با رقابت های چند نفره و آنلاین و چالش های جدید بازی رو به رو هستید . در این بازی که شما نقش نینجا را در آن بازی می کنید دشمن و هدف اصلی شما میوه ها هستند ! شما باید با روش های متفاوت با انگشت خود که بر روی صفحه بکشید و میوه های که همزمان به بالا پرتاب می شوند را از وسط نصف کنید و امتیاز های بیشتری را برای رسیدن به رکورد های بالا تر را به دست آورید . همچنین بعضی از میوه ها امتیاز بیشتری نسبت به بقیه خواهند داشت و برخی از آنها قابلیت های متفاوت را در بازی به شما نشان خواهند داد . همچنین در این نسخه به شما جعبه هایی در چالش های بازی به شما داده می شود که در آن ها امتیاز ها و جوایز خاصی برای کاربران است . پس اگر شما هم از طرفداران این سری بازی های Ninja fruit هستید این نسخه از این سری بازی های جذاب را هم حتما از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن را دانلود کرده و از آن لذت ببرید .قابلیت های نسخه جدید بازی Fruit Ninja Fight :-برگذاری چالش های همزمان در سر تا سر جهان .-کسب جعبه رمز و راز برای کشف powerups .-قابلیت بازی به صورت آنلاین .

Fruit Ninja Fight v1.21.0

If there’s one thing ninjas hate more than fruit, it’s other ninjas. Fruit Ninja Fight is a fun and competitive multiplayer fruit slicing game that lets you slice your way to the top!


Arm yourself with devastating powerups to create your ultimate battle loadout and unlock legendary arenas where every moment counts. Slice, slash, then deliver the final strike!


That’s not all – challenge yourself and go head-to-head with players from all over the world, or practice your fruit slicing skills in Training mode. No matter how you want to play, start slicing today!


Over 1 BILLION people have sliced through the Fruit Ninja franchise. Are you ready to experience the next evolution of competitive fun?


Pick up your blade and start your fruit slicing adventure now!


FEATURES:


– Challenge friends and foes from around the world in 1v1 real-time matches


– Achieve combos, critical hits and more to topple your opponents


– Earn mystery boxes to discover powerups, avatars, coins and more


– Shape your ultimate battle loadout with unique and upgradable powerups


– Unlock multiple arenas and make your way to the top by mastering the addictive fruit slicing action


Want to help us make the most exciting competitive multiplayer game on mobile? Talk to us at reddit.com/r/fruitninjafight or drop us an email at fight@fruitninja.com. Chop-chop!

لینک دانلود