تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Furistas Cat Cafe v1.802

Furistas Cat Cafe در سبک بازی های شبیه سازی شده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما سرپرستی یک کافه را بر عهده دارید که پر از گربه های شگفت انگیز و خاص است و وظیفه شما در کافه نگهداری و پرورش گربه ها است . این بازی شما را با شخصیت گربه های مختلف آشنا می کند و باعث می شود که شما عاشق گربه ها شوید . هر گربه ای که در کافه وجود دارد از توانایی های منحصر به فردی برخوردار است و جالب این است که همه گربه ها به نوبه خودشان بر اساس توانایی ها ، رنگ و نژادشان از جذابیت خاص خودشان بر خوردار هستند . در کنار پرورش و نگهداری از گربه ها مشتریان برای خرید گربه به کافه شما می آیند و باید تمام تلاش خود را بکنید که بر اساس سلیقه افراد گربه ای که مناسب آن ها هست را انتخاب کنید . شما باید دنبال خصوصیات مشترک بین مشتریان و گربه ها باشید و هر چه بتوانید بیشتر در بین آن ها شباهت پیدا کنید می توانید گربه ای را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای مشتری هایتان است . همچنین شما می توانید فضا و محیط کافه را به سلیقه خودتان دیزاین کنید تا مشتری های بیشتری برای خرید گربه به شما مراجعه کنند برای مثال می توانید کافه را به یک زمین بازی گربه تبدیل کنید و وسایل بازی برای گربه ها در آن قرار دهید تا آن بتوانند در آن بازی کنند و مشتری های بیشتری را جذب کنند پس تصمیم با شما است . همچنین شما می توانید از گربه ها و محیط کافه عکس بگیرید و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر عاشق گربه ها هستید و دنبال یک بازی سرگرم کننده و جذاب هستید Furistas Cat Cafe را از دست ندهید با این بازی می توانید با گربه ها و توانایی های آن ها آشنا شوید و تجربه داشتن یک پناهگاه برای گربه ها را به صورت مجازی کسب کنید . هم اکنون می توانید این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .

Furistas Cat Cafe

Adopt an assortment of adorable cats, help your customers find their purrfect match, and customize your cafe to bring the ultimate joy! Furistas Cat Cafe captures the personalities of real life cats and will melt your heart.


*** By award winning studio Runaway Play, over 10 million downloads of Flutter, Splash and Starlight ***


Some of the features that make Furistas the best cat game:
● Adopt & collect a wonderfully weird array of furry friends, based on real cats. Each cat has a fascinating backstory and behaviors specific to their personality.
● Match cats and customers with similar personalities together to maximize happiness, which unlocks more cattos for you to collect.
● Customise your cafe! The cafe is fully customizable from the walls to the floor. This gives you full control of creating your own space. Did you want to turn the cafe into a cute cat playground or a Gothic lair? It is completely up to you!
● There is a gentle adoption narrative that runs throughout the game, subtly encouraging ethical pet ownership (many of the cats in the game are rescue cats!)


Meet some of our furry family who appear in Furistas Cat Cafe!


Bon Chan and Takeshi are two of the first cats we added to the game – they are both rescue cats, who now live in their forever home with our Lead Artist!


Bon Chan
Personality Trait: Friendly
Bon-Chan is a tiny kitty with a big sense of self-confidence. Since her adoption at the Cat Cafe she has found great happiness in supervising and napping with her loved ones.


Takeshi
Personality Trait: Playful
At least twice the size of his sister Bon-chan, Takeshi is a big ball of cuddly. He loves to eat, and is often caught taking a nibble from other cats food bowls.

لینک دانلود