تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Gardenscapes – New Acres v3.0.2

Gardenscapes – New Acres یک بازی بسیار جذاب و محبوب در سبک بازی های استراتژی و فکری است که همراه با نسخه مود یا بدون محدودیت آن را از سایت ما دانلود کنید . در این بازی شما در یک باغ بسیار زیبا و جذاب هستید که باید در این باغ دنبال اشیاء گمشده در باغ بگردید و آن ها را پیدا کنید و باید در این راه استراتژی را همراه با فکر و سرعت عمل همراه داشته باشید تا در بازی به جلو بروید . شما در این بازی به دنیای ماجراجویی و هیجان همراه با چالش های فراوان این بازی را قدم می گذارید و می توانید با دیگر دوستان خود در شبکه های اجتماعی این بازی را به اشتراک بگذارید و بتوانید یک بازی همراه با چالش های فراوان را تجربه کنید ، همچنین در این بازی شما گرافیک بالا و بسیار نزدیک به واقعیت را تجربه خواهید کرد که باعت هیجانی تر شدن بازی برای شما می شود . شما باید با وسایل گمشده در باع که باید پیدا کنید باغ خود را نسبت به سلیقه خود تزیین کنید و آن ها را هما جاهایی که دوست دارید قرار دهید تا باغ خود را در طول بازی کامل و کامل تر کنید . شما در این بازی با کارکتر ها یا شخصیت های بسیاری سرو کار خواهید داشت که از ویژگی های جذاب این بازی محسوب می شود .قابلیت های کلیدی بازی Gardenscapes – New Acres :-صدها تن از شخصیت های مختلف در این بازی .-قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دوستان خود .-بازی آنلاین یا احتیاج به اینترنت .-مناطق مختلف و منحصر به فرد در باغ شما .-طراحی باغ به صلیقه خودتان .

Gardenscapes 2

Welcome to Gardenscapes! Rake your way through a storyline full of unexpected twists to restore a wonderful garden to its former glory!


Embark on an adventurous journey: beat match-3 levels, restore and decorate different areas in the garden, get to the bottom of the secrets it holds, and enjoy the company of amusing in-game characters, including Austin, your butler! What are you waiting for? Build your dream garden!


The game features:
* Unique gameplay: swap and match, restore and decorate the garden, and enjoy a novel storyline—all in one place!
* Hundreds of unique match-3 levels
* Dozens of in-game characters you can make friends with
* A lovely pet that is always there to cheer you up
* An in-game social network you can use to keep up on all the latest
* Different areas in the garden with unique structures: broken fountains, mysterious mazes, and many more
* A community that comes first—become neighbors with your Facebook friends!


Gardenscapes is free to play, though some in-game items can also be purchased for real money.

لینک دانلود