تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Goetia v1.0.4

Goetia یک بازی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های معمایی هست که همراه با دیتای بازی در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما رد فضایی تاریک و خالی از سکنه و غبار هایی که به آرامی بر روی وسایل و خانه های خرابه و وسایل شکسته می نشیند و سکوتی مبهوت کننده به آرامی راه می روید و فضاها و خانه هایی که در آن روستا در آن قرار می گیرید را باید کشف کنید و راه خود را به جلو باز کنید تا از تمامی این ماحرا و  این سکوت سر در بیاورید . شما در نقش انسانی به اسم ابیگل بازی می کنید و بازی را به جلو می برید . شما در این بازی در فضایی بسیار اعتیاد آور و هیجان انگیز برای کشف بیشتر و مطلع شدن از ماجرا قرار دارید و باید تمامی این مشکلات روبه رو ی خود را حل کنید و از استراتژی و فکر خود استفاه کنید تا بتوانید معماهای مرموز را در این روستا کشف و حل کنید . شما در این بازی بیش از 90 اتاق برای کشف و حل معما دارید و باید تمامی این مراحل هیجان انگیز و جذاب را بگذرانید . همجنین این بازی درای گرافیک جالب و تاریک و هیجان انگیز خود می باشد شما  صداهای جذاب نسبت به مکان های محتلف بازی را تجربه کنید . شما به صورت کلی 5 منطقه مختلف در بازی را باید تجربه کنید که هر کدام آنها دارای تفاوت ها و خاصیت های به خصوص خود می باشند .قابلیت های کلیدی بازی Goetia :-بازی 2D یا 2بعدی .-بیش از 90 اتاق مختلف برای کشف .-بیش از 5 منطقه گسترده در طول بازی .-دارای موسیقی راک و هیجان انگیز در بازی .-فضایی جذاب و هیجان انگیز بازی .-قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دوستان خود .-دارای گرافیک خاص و انیمیشنی منحصر به فرد خود .

Goetia

The ruins of any village are the silent testament to its final moments. The ruins of Oakmarsh are no different. Their telling silence, the dust blanketing what was once a quiet village near Coventry.


The name of a manor and the family that lived within. A perverted and mad lineage, a clan whose final members devoted their life to mysticism and fanatical experiments. I am Abigail. Abigail Blackwood. Recently risen from the grave, I know nothing about the last 40 years of my family’s history… But obviously somebody is keen on seeing me lift the veil on what happened in Oakmarsh – to what led to the downfall of Blackwood Manor. And it seems like I have no choice in the matter…


Key Features


A 2D world of Victorian mystery.
Over 90 rooms to explore.
Five vast and diverse areas to discover – Blackwood Manor is surrounded by ruins, woods, caves and an abandoned village.
A progressive-rock and ambient-inspired soundtrack.
Use your ability to walk through walls in order to reach secret rooms and areas.
Possess objects like a poltergeist to lift them, use them, combine them, make them float in the air, pile them up… well, you’re a ghost after all, behave like one!
Solve puzzles in more than one way by discovering hidden rooms and special features, such as new ghostly powers.
Delve into Blackwood’s story: 40 years have passed, and many things have changed since Abigail’s death.
Feel free to explore! You can travel through the world of Goetia however you like – and if you get stuck, simply backtrack and explore another area.

لینک دانلود