تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Golden Farm v1.13.2

Golden Farm از دسته بازی های گاه به گاه است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی جذاب را در حضور شما عزیزان معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که در ابتدا شما صاحب یک زمین کوچک کشاورزی هستید که باید در طول بازی مزرعه خود را پرورش دهید و به یکی از بزرگترین مزرعه ها تبدیل کنید تا بتوانید آن را گسترش دهید . مزرعه شما دارای گله ای از گوسفند و گاو و مرغ است که شما با پرورش آن ها می توانید محصولاتی همچون تخم مرغ ، شیر ،دوغ و ماست بدست بیاورید و با زیاد شدن محصولات آن ها را خرید و فروش کنید و وسایلی که برای مزرعه خود نیاز دارید را فراهم کنید . در مزرعه خود شروع به ساخت ساختمان های مختلف بکنید و مدام آن ها را به روز رسانی و آپدیت کنید . درختان را در قسمت باغ مزرعه بکارید و آن ها را پرورش دهید تا بتوانید از محصولات و میوه های بدست آمده از مزرعه خود پول بدست بیاورید . در این بازی شما می توانید از دوستان خود در فیس بوک دعوت کنید تا همسایه های شما بشوند همچنین می توانید به رقابت با مزرعه های دیگر بپردازید تا در نهایت پیروز شوید . آماده ماجراجویی مزرعه خود شوید که بسیار چالش بر انگیز و فوق العاده است . اگر به این دسته بازی ها علاقه مندید بدون شک Golden Farm می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد برای یک بار هم شده آن را تجربه کنید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Golden Farm :-امکان ساخت و ارتقاء ساختمان های مزرعه . -امکان کاشت و برداشت انواع محصولات و درختان میوه در مزرعه خود . -امکان پرورش حیواناتی همچون مرغ ، گاو و گوسفند . -امکان کاووش معادن الماس زیر مزرعه . -امکان تولید و تجارت انواع کالا ها .

Golden Farm v1.13.2

A new hit farm simulation! Strap on your farming boots and grow the biggest farm in the country: sow and grow, breed and build, trade and buy ready-made.
Golden Farm awaits you! Challenge your strategy skills and turn a small plot of fallow land into a farming empire together with your maa-rvelous buddy, Freddy the goat. And don’t forget to bring your friends with you: nothing is better than a neighbor’s helping hand or envious look.
* Build and upgrade farm buildings!
* Grow fruit trees and plants in fields and gardens!
* Breed animals: feed a chicken flock, milk a cow and shear sheep!
* Explore diamond mines below the farm!
* Produce and trade all sorts of goods: from dairy to jewelry!
* Connect with locals! Add Facebook friends as neighbors, or make new friends!
* Compete with your neighbors at the Fair of Achievements!
* Manage a top grade delivery service: by car, train or even airship!
* Customize your farm! Choose from tons of furniture, decor and flower items to make it look trendy!
* Visit neighboring farms to find out whose grass is greener!
* Get your daily serving of farming fun! Grab a lottery ticket and scratch off your way to the jackpot.
Time is moo-ney!
Download and start your farm-marvelous adventure now!

لینک دانلود