تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Guardian Prelude:Pure MMORPG v1.0.18 همراه با فایل دیتای بازی

Guardian Prelude:Pure MMORPG در سبک بازی های نقش آفرینی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . داستان بازی از این قرار است که در زمان های گذشته نیروهای تاریکی و شیطانی وارد جهان ما شدند و تمام آن را در برگرفته اند . این موجودات به جایی رسیده اند که دیگر از کنترل خارج شده اند بعضی از موجودات تحت تاثیر نیرو های تاریک تغییر پیدا می کنند . در همین زمان Templar ها ، شکارچیان دیوانی ، جادوگران، جنگجوی شمشیر و برسکرها برای شکستن هیولا های تاریک و نجات مردم از سایه مرگ متحد می شوند . این بازی بسیار جذاب با طراحی دقیق به جزئیات زیادی پرداخته است و شما در تمامی دوران بازی در داستان قرار خواهید داشت . شما می توانید گروه خود را تشکیل دهید ، گروه خود را قوی کنید و سلاح ها و نیروهایتان را ارتقاء دهید و سپس به جنگ با این سیاهی ها و حیوانات بپردازید و در این راه اکتشاف های بسیاری را در راه خود باید انتظار داشته باشید و به مکان های عجیب و خارق العاده ای می روید . شما همچنین می توانید اقلام بازی را خریداری کرده و یا میادله کنید با گوشت ححیوانات و موارد دیگر . این بازی دارای درجه آزادی بسیار زیادی در بازی می باشد و یک بازی جهان باز یا open world به حساب می آید که یکی از خصوصیت های بسیار جذاب این بازی خواهد بود . شما می توانید در بازی به 5 مهارت شغلی متفاوت بپردازید و در ان ها حرفه شوید و در امد خود را از آنها داشته باشید . پس اگر شما از طرفداران بازی های داستانی و یا جهان باز هستید حتما این بازی بسیار قوی را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه دانلود کرده و از آن لذت ببرید .برخی ویژگی های بازی Guardian Prelude:Pure MMORPG :-دارای داستانی بسیار جذاب . -دارای آزادی زیاد در بازی . – رشد شخصیت، تلاش ، کار گروهی، تولید مجموعه، تبادل حیوانات و … -قابلیت یادگیری پنج مهارت شغلی متفاوت . -قابلیت مبادله کالا به کالا . -دارای شخصبت های مختلفی مانند : شکارچیان ، جادوگران ، سربازان شمشیر و … -همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

Guardian Prelude v1.0.18

[Introduction]
In ancient times, the evil forces of darkness came to our world from distant chaotic universes, everything becomes chaotic, elements and magic are no longer under control, and many creatures begin to mutate under the influence of dark forces.At this time, the Templar, the demon hunters, the magicians, the Sword Warrior, and Berserkers are united to defeat the Dark Monsters and save people from the shadow of death.However, there are more horrible dark forces waiting for them.
[Features]
High degree of freedom: exploration of large map,dungeon,maze,random equipment.
Gameplay: character growth, RPG quest, teamwork, collection production, pet exchange.
Control experience: High degree of freedom of gameplay, bright and unique style, simple and interactive operation, and rich content.
[core]
Real MMORPG, freedom and exploration.
Free Trading Items, Auctions.
Team up with friends to explore dungeons and overcome BOSS together.
Real-time battle, full of exciting challenges.
Classic random drop equipment, rare props.
Full map free collection and production of items.
Five occupational and professional career fighting skills.
Explore hidden story and mission,openful world game.

لینک دانلود