تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Gunship Survival Zombie Gunship v1.6.0

به روز رسانی :

1399/03/17 نسخه v1.6.0 اضافه شد .

Gunship Survival Zombie Gunship

نام بازی جدید و محبوب است که در سبک بازی های اکشن و بقاء می باشد و شما کاربران عزیز دستگاه های اندروید می توانید آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی و هیمنطور دیتای بازی به صورت جداگانه دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما یکی از معدود بازماندگان آخر الزمانی دوران ویرانگری پس از انشار ویروسی و تبدیل شدن مردم به زامبی های خون خوار هستید . شما برای زنده ماندن سوار بر هواپیمایی می شوید ، اسلحه های خود را انتخاب می کنید و از بالا با زامبی ها می جنگید و آنها را با اسلحه های خود و با هواپیمای جنگیتان نابود می کنید ، بمب بر روی آنها می ریزید ، با اسلحه ی قوی که بر روی هواپیمای شماست به انها تیراندازی میکنید و انها را نابود می کنید . شما باید با اسلحه بسیار قوی AC-130 gun ship به جنگ با زامبی ها بروید و قبل از اینکه شما را بکشند انها را بکشید و برای بقاء خود و دیگر انسان های را که باقی مانده هستند نجات دهید . این بازی یک بازی افلاین می باشد و شما برای بازی احتیاجی به اینترنت نخواهید داشت . شما در این بازی با گرافیک خیره کننده و بالا می توانید از فرودگاه به عنوان یک نیروگاه نظامی برای خود استفاده کنید و از انجا به روش زمینی با زامبی ها بجنگید و هیمنطور هواپیماهای خود را نگه دارید .برخی قابلیت های

بازی Gunship Survival Zombie Gunship

:-کشتن زامبی ها به روش های هوایی و زمینی . – از فرودگاه خود را به عنوان پایه ای برای عملیات عملیات کنید . -بازی در سبک بقاء و جهان باز . -همراهبا نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -دارای فایل دیتای بازی . -بازی به صورت آفلاین .
نام: Gunship Survival Zombie Gunship
حجم فایل: 49+45+302
شرکت سازنده: flaregames
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v1.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.3 به بالا

Gunship Survival Zombie Gunship - v1.6.0 + Mod + Data

You are one of the few survivors of a devastating zombie apocalypse. To stay alive, take the gunner seat aboard a heavily-armed AC-130 ground attack aircraft and blow up the undead in this intense, high-definition shooter experience.
Zombie Gunship Survival is the follow-up to the #1 top-grossing hit shooter, Zombie Gunship.

لینک دانلود