تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Head Ball 2 v2.1.79

Head Ball 2 نام یک بازی جدید و متفاوت در سبک بازی های sport یا ورزشی است که کاربران گوشی های و تبلت های اندروید می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و در فایل apk از سایت ما دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . شما برای این بازی احتیاج به متصل بودن به اینترنت خواهید داشت و بدین صورت می توانید بازیکن خود را بسازید و طراحی کنید و در دیگر لیگ های موجود در جهان به صورت آنلاین و با دیگر بازیکنان در سر تا سر جهان به رقابت و چالشی سرگزم کننده بپردازید . شما در این بازی فقط می توانید با استفاده از سر خود توپ فوتبال را هدایت کرده و آن را به طرف دروازه ی حریف خود شلیک کنید و به او گل بزنید و در موقع اتمام وقت بازی در صورت بیشتر بودن گل هایتان برنده آن مسابق شوید و امتیاز آن مسابقه را در لیگ از آن خود کنید . شما می توانید در طول بازی با جمع کردن امتیاز های بازی بازیکن خود را ارتقاء ببخشید و همینطور تکنیک ها و حرکات جدید را یاد بگیرید تا بتوانید در لیگ های بالاتر و با رقیبان سخت تر رقابت کنید . شما در این بازی می توانید 18 تکنیک و مهارت مختلف را یاد بگیرید . همچنین در بازی کارت هایی را می توانید جمع آوری کنید و از سمت بازی در چالش های مختلف آن به شما داده می شود که کارت ها به صورت شانسی دارای قابلیت های مفیدی یا امتیاز بالایی را ببرید . همچنین شما می توانید این بازی را به اکانت فیس بوک خود متصل کنید و دیگر دوستان خود را در فیس بوک به چالش های لیگ خودتان دعوت کنید و با آنها در یک لیگ به چالش بپردازید و هیجان بالاتری در بازی برخوردار شوید . این بازی در حالت کلی آن رایگان می باشد ولی شما می توانید برخی اقلام خاص بازی را مانند طرح های جذابی برای لباس بازیکنان و توپ های جدیدی را و … را با پرداخت داخلی پول واقعی بخرید و از آنها لذت ببرید .برخی قابلیت های بازی Head Ball 2 :-بازی به صورت آنلاین . – 18 قدرت فوق العاده قابل ارتقا برای کمک به ساختن بازیکن . -قابلیت خرید برخی اقلام با پول واقعی . -قابلیت اتصال به اکانت فیس بوک خود و دعوت دوستان خود به بازی . -دارای کارت های مختلفی در بازی . – مسابقات فوتبال زنده در برابر بازیکنان از سراسر جهان . -دارای گیم پلی ساده و جذاب بازی .

Head Ball v2.1.79

Join online football community and prove yourself in competitive football leagues. Play football against millions of players, be the champion and stay as a legend in Head Ball 2!
Skill up and improve your character!
It is completely up to you how you combine and improve your character with accessories to create your dream football players. As you progress, new characters and accessories will be unlocked. Enhance your skills to dominate the football field.
Use the super powers!
Take advantage of 18 super powers ranging from defensive to offensive ones to overcome your opponents. Use them in critical moments to take the advantage in football matches.
Collect Cards!
Open card packs to collect characters and accessories. Big surprise! You’ll never know what the next pack includes. Keep opening the packs and boost your skills with various types of accessories to create your ultimate character.
Unlock new stadiums!
Gain supporters by winning matches and unlock 10 progressing stadiums. Start your best football game journey and walk through the roads of glory.
Get social!
Connect your Facebook account and play the coolest soccer game with your friends.


Features;
– Live football matches against players from all around the world
– Various character and accessory combinations to skill up your character
– 18 upgradeable super powers to help you build up your strategy on the field
– Card packs to collect items and characters
– Facebook connection to play with friends
– Dynamic online gameplay accompanied with dashy graphics
Download Head Ball 2 to experience the joy of participating in challenging matches against millions!
IMPORTANT!
Head Ball 2 is free to download and play, however, there are some items in the game which can be purchased for real money. You can disable in-app purchases in your device’s settings in you don’t want this feature.

لینک دانلود