تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hello Stars v2.2.6

Hello Stars در سبک بازی های پازل و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و ارائه شده است . این بازی در نگاه اول بسیار آسان به نظر می رسد چرا که راحت یاد می گیرید ولی همانند بسیاری از بازی های دیگر مراحل اولیه را به راحتی و بدون هیچ چالشی پشت سر می گذارید ولی در مراحل بعدی بازی پیچیده تر می شود و شما را به چالش های سختی می کشاند . یک توپ در نقطه مبدا قرار گرفته است که شما باید در طول بازی توپ را هدایت کنید و آن را به سمت مقصدی که مشخص شده است برسانید که هر چه در بازی پیشرفت می کنید پیچیده تر می شود پس خودتان را برای چالش های پیچیده آماده کنید . این بازی از دسته بازی هایی است که شما را برای ساعت ها مشغول می کند و کمی اعتیاد آور است . اگر شما از دسته افرادی هستید که به بازی های پازل و فکری علاقه مندید ما این بازی را به شما معرفی می کنیم . همچنین این بازی داری حجم کمی است که برای افرادی که دنبال یک بازی کم حجم برای اوقات فراغت خود هستند بسیار مناسب است .هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همرا نسخه مود آن در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Hello Stars :-دارای مراحل پیچیده که برای هر کدام از آن ها راه حل مختلفی وجود دارد . -کم حجم و مناسب برای اوقات فراغت . -پر از چالش های متفاوت .

Hello Stars

The job of each level is to guide a ball from a predetermined start point so that it touches all of the stars placed on the level. The ball and nearly all objects on the screen are affected by gravity. The first few levels are almost too easy, but as the difficulty increases you’ll be thankful that you were able to practice the fundamentals of draw. As the game progresses, you’ll have to use all sorts of theory to figure out a solution for each puzzle.


The Game Features:
★ Hundreds of ways to solve each puzzle, can you find the best solution?
★ 220 of physics puzzles, more levels are comming soon!
★ Flexible thinking is going to become the key to victory.
★ Solutions can be found in the end of each level.
★ Play 100+ of challenging
★ Interesting physics puzzles, they’re not as easy as they look.


We need translations
Please help us translate Hello Stars into your language like Spanish, Portuguese, French, German, Italian, Russian and other languages.
You can contact us via this email: 📮cashgamesteam@gmail.com📮. Thanks for your effort to help us.


Feel free to contact us by cashgamesteam@gmail.com if you have any problem about Hello Stars.

لینک دانلود