تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Hellraid The Escape

بازی اندروید Hellraid The Escape یک بازی با محیطی تیره و تاریک است که به تازگی برای اندروید منتشر شده است . قیمت این بازی در گوگل پلی 2.99 دلار است و برای فروش قرار گرفته است . در این بازی شما باید تمام تلاش خود را به کار گیرید و به حل پازل ها و معما ها بپردازید ، شما باید از عناصری که در محیط است استفاده کنید و همچنین بهترین راه را برای فرار انتخاب کنید و شیطان را شکست دهید . در این بازی شما در نقش یک جادوگر می باشید که نیروهای تاریک خود را از دست داده و موجودات شیطانی او را در یک زندان تیره و تاریک اسیر کرده اند ، شما هیچ چیز را به یاد نمی آورید و قدرت زیادی ندارید و تنها را به دست آوردن قدرت فرار از این زندان می باشد . در بازی Hellraid The Escape شما باید تمام تلاش خود را به کار گرفته و با استفاده از هوش خود به حل معماهای مختلف پرداخته و راهی برای فرار از این زندان و نابودی موجودات شیطانی پیدا کنید. Hellraid The Escape دارای اتمسفر بی نظیری است که بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد . دیتا و فایل نصبی مخصوص برای هر پردازنده برای این بازی به صورت جداگانه قرار گرفته است .ویژگی های بازی Hellraid The Escape :– دارای پازل ها و معما های مختلف که برای حل این پازل ها باید هوش زیادی داشته باشید– دارای اتمسفر بی نظیر– انتشار بازی برای پردازنده های مختلف

تصاویری از محیط بازی Hellraid The Escape

دانلود بازی اندروید Hellraid The Escape Hellraid-The.Escape.Android.2.www.Download.ir Hellraid-The.Escape.Android.3.www.Download.ir Hellraid-The.Escape.Android.4.www.Download.ir

 

Hellraid The Escape For Android + Data

Hellraid: The Escape is a visually stunning action-adventure mobile game set in the universe of the upcoming dark fantasy game Hellraid for PC and consoles. It is developed by Shortbreak Studios in cooperation with Techland, the creators of Dead Island and the Call of Juarez series.


Challenging puzzles, free exploration of the game’s world, and demons fought with brains instead of weapons make Hellraid: The Escape an exciting experience unlike any other in the world of mobile gaming!


In Hellraid: The Escape, a sorcerer obsessed with dark arts has trapped your soul in a magic prison guarded by demonic creatures. Why are you there? Who are you and why can’t you remember your name? To find the answers, you must first escape from this dimension of agony hung somewhere beyond time.


During your escape, you will face a multitude of puzzles that demand dexterity, cunning, and logical thinking. The challenges in the game have been specifically designed to take full advantage of the unique capabilities of modern mobile devices.

لینک دانلود