تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Heroes Evolved v1.1.31.0 همراه با فایل دیتای بازی

Heroes Evolved نام بازی جدید و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و استراتژی می باشد که کابران دستگاه های اندروید می توانند آن را همراه با فایل دیتای بازی به صورت رایگان از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . این بازی دارای گرافیکی بسیار بالا و خوب می باشد که شما تیمی دارای 30 قهرمان مختلف با توانایی و قابلیت های متعدد می باشید که می توانید با دشمنان واقعی خود به جنگ استراتژی بروید و با یک دیگر با نیروهای جادویی و توانایی های زیاد هر کدام از شخصیت ها درگیر شوید و یک دیگر را به چالش بکشید . این بازی با گرافیک خیره کننده خود دارای شخصیت های منحصر به فرد در بازی می باشد که شما می توانید حتی شخصیت مورد علاقه خود را ایجاد کرده و توانایی ها و ظاهر آن را مشخص کنید و او را در گروه خود بگذارید و در استراتژی های خود از آن استفاده کنید . همچنین شما می توانید در طول بازی با جمع کردن امتیاز های خود قابلیت های هر شخصیت را به صورت جداگانه ارتقاء داده و در جنگ های مشکل تری از آن استفاده کنید .ویژگی های کلیدی بازی Heroes Evolved :-دارای بیش از 30 شخصیت متفاوت با قابلیت های منحصر به فرد خود در بازی .-قابلیت ساخت یک شخصیت با قابلیت های آن .-قابلیت ارتقاء توانایی های یک شخصیت .-دارای گرافیک منحصر به فرد بازی .-بازی به صورت رایگان و بدون پرداخت .-همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

Heroes Evolved v1.1.31.1

Welcome to Heroes Evolved, a carefully balanced competitive mobile game of action and strategy for true gamers. Select from a pool of 30+ unique heroes and jump into teams – Eternals vs. Ancients – to battle against real rivals on gorgeous fantasy maps. This game will take all your skill, teamwork, cunning, and strategy to survive and succeed!
Grab your device and dive straight into combat with stunning graphics and seamless animation. Heroes Evolved is a unique game of depth and complexity, allowing you to piece together your own strategic and unpredictable advantage using fog of war, terrain, unique hero attributes, and custom gear builds. Be a stalwart tank character with healing abilities. Become a devastating rogue attacking from the shadows. Bombard enemies from afar with powerful abilities, or shred your opposition to bits in ruthless melee combat – the choice is yours! No two games are ever the same!
Prove yourself in the online battle arena that is Heroes Evolved!
KEY FEATURES
● As deep as the PC version – Get your full MOBA experience on the move!
● Choose from 30+ unique playable characters, with more added regularly!
● Revolutionary controls – Unleash your skills & abilities with deadly precision.
● Custom gear builds – Pick your favorite items & create unique hero loadouts.
● Quick matchmaking – Battles designed for short burst game-play sessions.
● No Pay 2 Win! – Carefully balanced mechanics to guarantee you a fair game.
● Join thousands of other players across the globe for instant action and fun!

لینک دانلود