تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hexologic v2.1

Hexologic نام بازی جدید و جداب در سبک بازی های پازلی و فکری می باشد که برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی شده و کاربران می توانند آن را هم اکنون از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . این بازی همانند بازی محبوب و معروف سودوکو می باشد که با اعداد غیر مشابه در یک ردیف سر و کار خواهید داشت و در این بازی تمامی آنها بر روی شس ضلعی های مختلف اتفاق خواهد افتاد و شما باید با تفکر و بهترین انتخاب این پازل های سرگزم کننده و متنوع را حل کنید تا به مراحل بعدی بازی بروید . در این بازی بیش از 60 نوع مرحله و چالش مختلف طراحی شده است که می تواند ساعت های بسیاری شما را سرگرم خود کند و همچنین قدرت فکر و ذهن شما را تقویت کند که می تواند در این زمینه بسیار مفید باشد . شما این بازی را در 4 حالت و جهان بسیار متنوع و متنوع انجام خواهید داد که هر کدام دارای قابلیت ها و مشخصات متفاوتی از یک دیگر می باشد که باعث می شود بازی حالتی یکنواخت را نداشته باشد و از آن لذت بیشتری ببرید .

برخی قابلیت های بازی Hexologic :
-بدون احتیاج به اینترنت (آفلاین) .
-دارای 4 جهان مختلف در بازی .
-دارای بیش از 60 سطح و چالش مختلف در بازی .
-بازی فکری و هوشی .
-قابلیت افزایش توانایی هوشی و ذهنی .

Hexologic v2.1

Immerse yourself in the beautiful world of Hexologic. Solve challenging, yet rewarding puzzles, listen to relaxing music and dive deep in the game’s atmosphere!
Hexologic is very easy to learn and in the same time a highly addictive language-independent logic puzzle game. Based on hexagonal grids, the game reinvents sudoku rules and brings it to a whole new level. Combining the dots inside the hexes in three possible directions, so that their sum matches the one given at the edge, will be a rewarding experience for both puzzle games’ veterans and newcomers. A simple gameplay mechanics adorned with a beautiful graphic design, relaxing music and challenging yet not unbeatable puzzles, will guarantee long hours of fun for gamers of all ages.
IN HEXOLOGIC YOU’LL FIND:
• 6 completely different game worlds
• Over 90 beautiful levels
• Challenging yet not unbeatable puzzles
• Relaxing, putting one’s mind to ease atmosphere
• Atmospheric soundtrack emphasizing the game’s ambience

لینک دانلود