تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hidden Hotel v1.1.2.1

56Hidden Hotel در سبک بازی های ماجراجویی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و امروز قصد داریم تا این بازی جذاب را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که شما در یک هتل قدیمی هستید که پر از داستان های عجیب و غریب و راز آلود است ماموریت شما در بازی این است که به تمام مکان ها ی پنهان این هتل عجیب و غریب بروید و به جست و جوی اشیاء پنهان بپردازید و به رمز و راز این هتل عجیب و غریب پی ببرید . در طول بازی ماموریت های متفاوتی برای شما قرار داده شده است که هر کدام از آن ها شما را به چالش های هیجان انگیز و در برخی موارد ترسناکی می کشاند پس خودتان را آماده ی هر چالشی بکنید . در حین ماموریت هایی که باید انجام دهید شما هر روز با مهمانان هتل آشنا می شوید و باید تمام رفتار ها و حرکت های افراد ی که ساکن هتل هستند را زیر نظر بگیرید تا بتوانید به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید هر روز باید افراد جدیدی که به هتل می آیند را زیر نظر بگیرید و حواستان باشد که افراد مشکوک ممکن است که تنها کلید اصلی شما برای حل راز و رمز این هتل باشد در این بازی شما باید علاوه بر حل پازل های مخفی و مکان های پیدا شده با افرادی که در هتل رفت و آمد می کنند نیز در رابطه باشید و تمام حواستان را جمع کنید . علاوه بر حل کردن پازل ها و معما های پنهان در این هتل شما می توانید برای بازسازی داخل هتل اقدام کنید و طراحی دکوراسیون منحصر به فرد خود را داشته باشید بیش از 70 طرح برای شما در بازی قرار داده شده است که شما می توانید از بین آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید . اگر به بازی های ماجراجویی و حل پازل علاقه مندید Hidden Hotel می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Hidden Hotel :-داستان خارق العاده و باور نکردنی . -پشتیبانی از صد ها فضای داخلی طراحی شده . -پشتیبانی از طیف وسیعی از اشیاء پنهان .

Hidden Hotel v1.1.2.1

Do you like mysterious puzzles and the process of hidden objects finding? What about renovating an old hotel?


Incredibly involving and mysterious story of a strange old hotel will take you through unforgettable gaming journey. Just search and reveal hidden objects inside weird and dark hotel rooms. Finding required objects let you solve the mystery of the strange hotel.


As a successor of the former hotel host you will be able to master a new design by choosing your signature style for hotel interiors’ renovation. You can create your own style by using skins of various designs – Modern, Classics or 70’s. Hundreds of changeable colorful designs are available on each location.


Everyday eleven unforgettable tasks are awaiting for you. With each passing day in the game you’ll be closer to the true story of strange incidents with hotel guests.


An old stranger’s bag is the key to the hotel secrets!


Main features:


● Incredible cinematic storyline
● Brand new combination of hidden object and renovation hotel
● Hundreds of designable interiors
● Unique boosters and power-ups
● Funny characters to your pleasure
● Wide range of hidden objects
● Daily bonuses

لینک دانلود