تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید High Archer v1.5.1 همراه با فایل مود شده بازی

High Archer نام بازی رکوردی و چالشی در سبک بازی های تیر اندازی با کمان و آرکید یا سرگرم کننده برای اندروید می باشد که کاربران دستگاه های اندروید می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دانلود کرده و از نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . این بازی با گرافیکی  2بعدی می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند بدین صورت که شما باید در محل های متفاوت و در شرایطی مختلف و چالشی باید به هدف های تعیین شده با کمان خود تیر اندازی کرده و به نسبت کیفیت بازی خود سکه دریافت کنید و به چالش های بعدی بازی بروید . همچنین شما می توانید از تیر ها و یا کمان های مختلفی در طول بازی انتخاب کرده و با انها به چالش های بازی بروید . بعضی تیر های آتیشی بوده ، بعضی ها به صورت چند تیری بوده و انواع دیگری از آنها که شما می توانید با گذراندن مراحل و جمع آوری سکه های بازی این کمان و تیر های را در طول بازی خریداری کنید و به چالش های سخت تر بازی بروید . بازی دارای 3 حالت مختلف بازی می باشد که عبارتند از : 1 . حالت تک نفره ( به صورت آفلاین ) 2. حالت دو نفره که می تواند با اعضای خوانواده و یا دوستان شما باشد که آنها را به چالش های بازی دعوات کنید و در مقابل یک دیگر بازی کنید ( به صورت آنلاین ) 3. حالت آموزشی بازی که شما برای تمرین و یاددگیری بازی می توانید از آنه حالت استفاده کنید و امیتازی را برای شما به همراه نخواهد داشت .برخی قابلیت های بازی High Archer :-بازی بسیار سرگرم کننده با گرافیکی انیمیشنی و خنده دار.-دارای 3 نوع پس زمینه مختلف در بازی : حالت شکوفه و سبز ، حالت کویری و خشک ، حالت برفی و سفید .-دارای فروشگاه برای خرید تیر ، کمان و موارد دیگر تقویتی در بازی .-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

High Archer v1.5.1

High Archer is the 2D funny arcade game which simulate the world of bow and arrow. Especially, this game was designed with non “pay to win”, which mean you can earn coin in game and buy full items in game without cost any cash.
Become an archer master with great shooting skill in game, defeating all enemies such as evil hunter, Roman archer, hell goblin, wizard and monster by many kind of arrows such as fire arrow, dream arrow, one hit arrow, poison arrow, multiple arrow. You can also use many supported item such as alcohol, energy shield, health.
3 modes to play:
– Single Player: fight with many enemies from dumb to intelligent.
– Two Player: 2 players mode, fight with your family members or friends.
– Training: Learn and practice how to become the pro archer with static or dynamic target.
Some special features:
– Very fun game play, funny animation and sound.
– 3 kind of background: Spring with green grass and tree, Winter with blue ground, Summer with hot color desert and pyramid.
– Fresh graphic and great SFX.
– Statistics board to show your achievement.
– Shop with lots of item to use (bow, arrow, alcohol, shield, magic, skill,…)
– Trajectory of arrow can be set on/off.
– Sign in and view leaderboard.

لینک دانلود