تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Home Memories v0.12.2

Home Memories نام یک بازی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های پازلی و آرکید است که در سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما باید به کمک نقش هارولد که دختری جوان است چالش های پیش رو را بازی کنید و در آنها موفق شوید و با موفقیت در آن وسابلی از خانه متروکه خود را بگیریو آن را به سلیق خود دوباره بسازید تا بتوانید در آن زندگی خوبی را داشته باید . شما در این بازی هم باید بازی های پازلی را انجام دهید که دارای بیش از 200 پازل مختلف می باشد که باید با چیدن شکل های همسان و همرنگ در کنار یکدیگر آنها را حذف کنید و آن مرحله را رد کنید و هن باید در دیزاین و طراحی خانه وارد باشید تا بتوانید دوباره قشنگی و طراحی خوب را به خانه برگردانید . همچنین شما می توانید با دعوت کردن دوستان خود از طریق اکانت فیس بوک خود به این بازی امتیاز های زیادی را برای خود به دست آورید . این بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به متصل بودن به اینترنت می باشد و دارای گیم پلی ساده و اعتیاد آور می باشد که می تواند ساعت ها در طول شبانه روز شما را سرگرم خود بکند . اگر شما هن از طرفداران بازی های پازلی و جورچین هستید حتما این بازی محبوب با داستانی جذاب را به صورت رایگان و همراه با نسخه مود شده آن را از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرید و همچنین نظرات خود را در باره ی بازی با ما به اشتراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی Home Memories :-قابلیت بازی به صورت آفلاین . -قابلیت دعوت دوستان در فیس بوک به این بازی و دریافت جوتیز و امتیاز از این طریق . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن . -دارای گیم پلی ساده و اعتیاد آور . -قابلیت طراحی ویلا های و خانه های متفاوت در طول بازی . -دارای داستانی زنده و گرم در بازی .

Home Memories

👑Home Memories is a plot game, where you will rebuild your house with Harold, make the landscape design, and bring warmth and joy to the entire family of Rockwood!
👑And this is a renovation game, maybe you can be a house designer!
👑Join the game and help the cute and kind Harold, you will relax in the game, find simplicity and happiness!


👑Our features:
1.Rich in gameplay👍
The level of gameplay is rich, the special effects are dazzling, and you can experience the joy of playing like never before!
Clear the story and new friends, rebuild the villa, and keep on going!


2. Design villa style👍
The villa style can be created by a personal style to create a unique style!


3. Friends interaction👍
Add game friends, help each other, and play games with your friends!


4. The plot is warm, the characters are cute👍
The game story is vivid and warm, you will feel the character’s kindness and beauty.
Hey, there is a cute pet waiting for you to meet her!


👑Home Memories is a home game with match-3!
👑Play games with friends on Facebook!
👑There is also a wealth of single player content!
👑No need to connect to the Internet (offline)!

لینک دانلود