تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Human Evolution Clicker Game: Rise of Mankind v1.2.22

Human Evolution Clicker Game: Rise of Mankind در سبک بازی های آرکید است که برای دستگاه های اندروید ارائه شده است . در این بازی شما رشد تکاملی موجودات کره زمین را از زمانی که تک سلولی بودند در دست می گیرید و تا پیدایش موجودات دیگر همانند انواع حیوانات و انسان می رسید شما می توانید تمام جزئییات تکامل را بررسی کنید و حیوانات مختلف را با هم ترکیب کنید و شاهد نتیجه آن باشید . در این بازی بعد از پیدایش انسان می توانید به منظومه شمسی سفر کنید و حتی کرات دیگر را برای سکونت انسان و یا موجودات بعد از انسان ممکن کنید . از تکامل جهان به دست خودتان لذت ببرید و جالب این است که همه این داستان در غالب یک بازی برای شما ارائه شده است که شما می توانید تجربه آن را کسب کنید . انواع گونه های مختلف را بررسی کنید ، از سلول کوچک یا جلبک ها گرفته تا میمون ها و انسان ها . در ژنتیک تحقیق کنید و موجوادات را تکامل و ارتقاء دهید . به تکامل موجودات بپردازید و از نتیجه آن لذت ببرید . گونه های جدیدی از انواع حیوان ها را به وجود بیاورید و از آن لذت ببرید . بازی شما زمانی به پایان می رسد که شما سایبورگ ها و روبات های ذهنی را دریافت می کنید ، اما اگر شما تمایلی به تکامل انسان نداشته باشید می توانید تکامل تمساح ها ، تکامل سگ ها ، تکامل خرگوش ها ، تکامل پرندگان یا حتی تکامل زرافه ها را دنبال کنید . اما همانطور که به نظر می رسد این روند آسان نخواهد بود شما تکامل هر یک از موجودات را اداره می کنید و این تجربه بسیار بزرگی است . اگر شما هم می خواهید که تجربه به دست گرفتن تکامل جهان هستی را در گوشی و یا تبلت خود کسب کنید ما این بازی فوق العاده را به شما معرفی می کنیم . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه این بازی را به همراه نسخه مود آن در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید . تکامل دنیا در حال انتظار است ! .

Human Evolution Clicker Game: Rise of Mankind

For all, who love DNA mixing games, we’ve brought a new app – Human Evolution Clicker Game: Rise of Mankind!


Welcome to the evolution party! With this stage evolution simulation, you can pass through different species from virus to the post-human, look upon the world evolution and have fun! Check various kind species – from small cell or alga to the apes, humans or even cyborgs! Unlock space colonizer – and you even can try to found a space colony on the Earth orbit!


Evolve and upgrade creatures – merge animals to get the new breed — you even can get cryptid like a famous Ichthyostega! Explore the water planet and move out to the land! Take to same beasts or protozoan, play with their genetics and enjoy the result! Buy crystals to make your evolution faster or a magnet to merge all creatures of the same kind on the screen!


Your game ends when you get cyborgs and sentient robots, but you can stop earlier if you dislike the human evolution, but prefer crocodile evolution, dog evolution, rabbit evolution, birds evolution or even giraffe evolution! See species evolving – it is not so easy process, but you’ll handle it, and manipulate evolve of each creaturs by your own finger! Oh, and you can go to the next level evolution – space fauna evolution!


The evolution world is waiting – start the evolution fun right now! Enjoy our super evolution game – the great idle clicker created for all merge games, evolve games, creation games, and combination games lovers! Choose the right evolution line!

لینک دانلود