تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Human Resource Machine v1.0.3

Human Resource Machine نام بازی بسیار محبوب و جذاب در سبک بازی های پازلی و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما در یک شرکت مسئول یک دفتر کاری می باشید که در آنجا باید کنترل دیگر افراد زیر دست خود را به دست بگیرید و آنها را راهنمایی کنید تا کار های خود را درست انجام دهند . شما با انجام دادن این مراحل اولیه در بازی ارتقاء پیدا خواهید کرد و امتیاز یا حقوق شما افزایش می یابد و همچنین به نسبت شما باید کارهای سخت نر و چالشی تری را در بازی انجام دهید . شما باید چالش های برنامه ریزی که در بازی در مقابل شما قرار می گیرد را به بهترین حات ممکن و در سرعت بالا حل کنید تا بتوانید مراحل خود را بگذرانید . شما به نسبت کارکردتان در بازی امتیاز لحظه ای دریافت خواهید کرد و باید تلاش کنید تا همیشه بهترین کارکرد را داشته باشید و اگر اینطور باشد در طول بازی به مراتب کارکنان شما بیشتر خواهد شد ، دفتر شما بزرگتر می شود و بازی چالشی تر و سختی را در میش رو خواهید داشت . این بازی قبلا برای نسخه کامپیوتر بوده و هم اکنون شما می توانید نسخه اندرویدی این بازی محبوب را از سایت ما دریافت کنید و از آن نهایت لذت را ببرید و همچنین نظرات خود را برای ما به اشتراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی Human Resource Machine :-بازی به صورت آفلاین .-مناسب برای سنین بالای 10 سال-داذای گرافیک انیمیشنی و جذاب بازی-دارای گیم پلی اعتیاد آور بازی-دارای رتبه بسیار بالای 4.7 از 5.0 در گوگل پلی با بیش از 10 هزار دانلود

Human Resource Machine v1.0.3

Program little office workers to solve puzzles. Be a good employee! The machines are coming... for your job.Human Resource Machine is a puzzle game for nerds. In each level, your boss gives you a job. Automate it by programming your little office worker. If you succeed, you'll be promoted up to the next level for another year of work in the vast office building. Congratulations!
Don't worry if you've never programmed before - programming is just puzzle solving. If you strip away all the 1's and 0's and scary squiggly brackets, programming is simple, logical, beautiful, and something that anyone can understand and have fun with! Are you already an expert? There will be extra challenges for you.From the creators of World of Goo and Little Inferno. Have fun! Management is watching.

لینک دانلود