تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید ICEY v1.1.0

I Love Hue نام بازی اندرویدی در سبک بازی های پازل است که توسط استودیوی بازی سازی Zut برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . در این بازی شما با یک صفحه مشبک طرف هستید که از تعداد زیادی مربع رنگارنگ تشکیل شده است . تمام این مربع های کوچک با ترکیب رنگی خاصی کنار هم قرار گرفته اند و در هر مرحله از بازی قسمتی از این مربع ها ترکیب رنگی شان به هم خورده است و شما باید با توجه به ترکیب رنگی کل صفحه این مربع ها را در جای خودشان که طیف رنگی آن ها است قرار دهید . این بازی جذاب دارای بیش از 300 مرحله مختلف است که شما را برای ساعت ها سرگرم می کند . این بازی دارای محیطی رنگارنگ است که همراه با موسیقی متن آرامش بخش می توانید از آن لذت ببرید . در این بازی شما می توانید امتیاز های خود را با دیگر کاربران و دوستانتان به اشتراک بگذارید و با هم دیگر رقابت کنید . اگر از طرفداران بازی های پازل و فکری هستید با I Love Hue می توانید تجربه ای متفاوت از این بازی ها را کسب کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به صورت رایگان از بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .برخی از ویژگی های بازی I Love Hue : -دارای محیطی رنگارنگ و مینیمالیستی . -دارای بیش از 300 مرحله مختلف . -دارای موسیقی متن آرامش بخش . -امکان مقایسه امتیاز خود با دیگر کاربران و دوستانتان . -دارای گیم پلی جذاب و دوست داشتنی .
نام: ICEY
حجم فایل: 309+29+30 MB
شرکت سازنده: X.D. Network
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: 1.1.0
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی-اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12+

ICEY - v1.1.0 + Mod + Data

If you have trouble initiating ICEY, please try reboot your device and try again. We are working on an update that fix this issue.
[ABOUT THIS GAME]
ICEY is a 2D side-scrolling action game. As you follow the narrator's omnipresent voice, you will see through ICEY's eyes and learn the truth about her world. “Alright, you caught me! This ISN'T really just a simple 2D action game, and you WON'T be seeing through ICEY's eyes... NOR will you learn the truth about her world." says the narrator. “ICEY is a Meta game in disguise. The narrator will constantly urge you in one direction, but you must ask, "Why? Why am I following his directions? Why can't I learn the truth about this world and ICEY's purpose here?" Fight against his tyranny, and uncover what's really going on for yourself!In fact, you can become ICEY, and let loose the shackles of your own identity. You are ICEY, and ICEY is you... if you want it that way. Feel free to keep hold of your own self, if you wish.

لینک دانلود