تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Idle Apocalypse v1.33 همراه با فایل مود شده بازی

Idle Apocalypse در سبک بازی های شبیه سازی شده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . آیا همیشه دوست داشتید که یک فرقه ایجاد کنید ؟ آیا دوست داشتید که خدایان افسانه ای را دعوت کنید و یا هیولا ها را ؟ در این بازی شما می توانید یک برجی بسازید که تمام قوانین فیزیک را رد می کند شما به هر شکل و با هر ارتفاعی که خواستید می توانید برج خودتان را بسازید . تنها با یک کلیک می توانید تمام هیولا ها ، شیطان ها و موجودات خبیث را در یک جا جمع کنید و از آن ها برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید . با جمع آوری مواد می توانید بیش از 40 اتاق دیگر را باز کنید و از آن ها استفاده کنید . در این بازی شما می توانید ایستگاه های تحقیقاتی را باز کنید و برای کشف فناوری های جدید از آن ها استفاده کنید . شما می توانید توانید مین ها ، آبمیوه گیری ها ، آشپزخانه ها‌ و کارخانه ها را بسازید . این بازی بیشتر از همه در مورد مدیریت منابع و استراتژی است و به همین علت است که در سرتاسر جهان طرفدارا زیادی دارد . حتی در زمانی که آفلاین هستید هیولا های شما کار می کنند و مشکلی برایشان پیش نمی آید . اگر از علاقه مندان به بازی های شبیه سازی و RPG هستید بدون شک Idle Apocalypse را انتخاب کنید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم‌اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن و پول نامحدود به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Idle Apocalypse :-دارای بیش از 20 هیولای منحصر به فرد برای انجام خواسته های شما . -امکان تکامل ، ارتقا و بهبود همه ی منابه و هیولا ها . -امکان جمع آوری قبیله ها ، جانوران و شیاطین . -امکان ساخت و تکامل برج خود تنها با چند کلیک . -امکان دعوت از بت های افسانه ای . -دارای شیر ژنراتور برای سرعت بخشیدن به پیشرفت .

Idle Apocalypse v1.33

Ever wanted to run a cult? Summon legendary demon gods? Control hordes of unwashed monsters? Craft a tower so tall it defies all laws of physics? Or… destroy the world?
No? Well, why not give it a try anyway?
Idle Apocalypse is the best cult, clicker apocalypse simulator of 2018! Craft your tower and build it high into the sky and deep underground. Tap to create hordes of goblins, demons and beasts to do your bidding. Cast spells on any brave heroes foolish enough to get in your way. Summon the legendary Idols – a feared group of gods – and bring about the End Times in this novel idle tapper game.
Idle Apocalypse is a game about resource management, strategy and evil!
– Features –
Craft Your Tower
– Collect materials to unlock over 40 new rooms!
– Unlock research stations to discover technologies.
– Tap generators to accelerate progress!
– Build mines, juicers, kitchens and factories.

لینک دانلود