تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Idle Planet Miner v1.1.2 + فایل مود

Idle Planet Miner در سبک بازی های شبیه ساز و کلیکی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . داستان بازی از این قرار است که شما در یک سیاره در منظومه شمسی قرار دارید که قرار است آن را حفاری کنید شما همچنین می توانید بقیه سیاره های دیگر در منظومه شمسی را نیز حفاری کنید حتی می توانید تا جایی حفاری کنید که به هسته برسید فوق العاده نیست؟! . در این بازی شما می توانید به حفاری مشغول شوید و نایاب ترین فلزاتی که در اعماق زمین وجود دارند را استخراج کنید . در این بازی شما می توانید مدیرانی را برای کار استراخ کنید تا آن ها حفاری های دیگر را مدیریت کنند یا این که در ساخت آلیاژ یا فروش سنگ معدن و دیگر محصولاتتان به شما کمک کنند و کار های مربوط به کسب و کار شما را مدیریت کنند . در طول بازی می توانید سفینه تان را به روز رسانی کنی تا در حفاری زمین قابلیت های بیشتر به آن اضافه شود و در نهایت نتیجه بهتری از حفاری بگیرید و به سود بیشتری دست پیدا کنید . با این بازی شما می توانید به بزرگترین حفاری منظومه شمسی تبدیل شوید . با Idle Planet Miner می توانید یک حفاری معدن هیجان انگیز داشته باشید . اگر از علاقه مندان به بازی های شبیه سازی و کلیکی و حفاری معدن هستید و دنبال یک سرگرمی برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید پیشنهاد ما به شما بازی فوق العاده Idle Planet Miner است . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به همراه فایل مود شده بازی به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

Idle Planet Miner v1.1.2

If you enjoy clicker & digging games, Idle Planet Miner is perfect for you! Idle Planet Miner is an incremental, digging, idle clicker game that lets you take control of a mining ship and dig deep into the cores of planets across the solar system! Just start clicking to mine rare metals. Hire special mining managers, dig deep, sell ore, craft alloys, and more! Upgrade your Mining Ship and planets to increase your profits, dig up valuable riches and expand your empire across the stars.
Digging for ore has never been more exciting! Tap to dig, then upgrade your ship & planets and hire mangers to help you dig deeper, faster. Unlock a new crafting recipes, new planets and more! Craft an Empire that will span the stars!
Download now and start digging for ore in one of the most addicting incremental idle clicker games! Dig your way through the stars!
IDLE PLANET MINER FEATURES
Idle Clicker Gameplay
● Idle to increase your mining rate!
● Tap to smash asteroids and earn rare ore!
● Mine: Earn coins and hire managers!
Incremental Upgrades
● Create an Empire Across the stars!
● Hire managers to improve your output!
● Evolve your digging strategy! Unlock special projects to improve your output!
Upgrade Your Mining Ship
● Play the Market: respond to supply & demand across the galaxy to maximize profits!
● Research special projects and profit!
● Rewards to permanently upgrade your mining ship are everywhere!

لینک دانلود