دانلود بازی اندروید In or Out v1.0.1

In or Out در سبک بازی های پازل است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما در مکان های مختلف مانند نانوایی ، کیک فروشی و غیره به عنوان کارکن کار می کنید و مواد غذایی فاسد و خراب را به جاهای دیگر منتفل می‌کنید . تنها مواد غذایی های سالم را با حرکت دادن تیغه برش می زنید . کیک ها ، فنجان ها و دیگر غذاهای خوشمزه از همه ی مکان ها برای شما فدستاده می شوند و شما می توانید هر چیزی که خواستید را بخورید مخصوصا غذاها و شیرینی جات خوشمزه! . زمانی که کیک ها و دیگر غذا های خوشمزه برای شما می آید ، هر مواد غذایی با آهنگ مخصوصی وارد می شود و شما باید تنها با گوش دادن به ریتم آهنگی که در فضا پخش شده غذا های فاسد و خراب را از غذاهای سالم و خوب تشخیص دهید و بهمین ترتیب غذاهای فاسد و خراب را به جاهای دیگر منتقل کرده و غذاهای سالم و مغذی را با به حرکت در آوردن تیغه برش دهید . این بازی شامل مرحله های چالش برانگیز نیز هست پس خودتان را برای یک بازی هیجان انگیز آماده کنید . اگر از طرفداران بازی های پازل هستید هم اکنون می توانید این بازی هیجان انگیز را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی In or Out :-دارای بیش از 35 مرحله با بیش از 12 مورد غذا. -پشتیبانی از گرافیک فوق العاده با کیفیت بالا و جلوه های صوتی شگفت انگیز . -امکان کار در نانوایی ، شیرینی فروشی و غیره .

In or Out

In or Out is a fast-paced casual/puzzle game, in which you work at different places like Bakery , Jelly house and other, to stop all bad food items to pass. Use the cutter by moving its blade to cut all bad food items and allow only good food items to go through the cutter.


Cakes , cups and other delicious foods are coming from everywhere, avoid cutting any good food items. Different food items will come from different tracks. Keep an eye on all the tracks and carefully cut only the bad ones.


Enjoy the exciting game with challenging levels, save all the good cakes, cups and jellies from the cutter. Use multiple cutters in levels with multiple tracks.


So many delicious food to safe! Will you be able to cut all the bad food through all 35+ amazing and challenging levels!


Features:
– Up to 35+ levels with more than 12 food items.
– Fast paced challenging levels.
– High quality graphics, amazing sound effects and a great audio track to make this games more fun.
– Use multiple Cutters to cut all bad food coming from different directions.
-Work in different places like bakery, jelly house and others to safe all the good food.

لینک دانلود