تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Infinity Shooting: Galaxy War v1.4.2

Infinity Shooting: Galaxy War از دسته بازی های اکشن است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و ارائه شده است . این بازی مخصوص افرادی ساخته شده است که بسیار به بازی های تیر اندازی سریع علاقه مند هستند . در این بازی عده از موجودات فضایی و عجیب و غریب به منظومه شمسی حمله کرده اند و می خواهند که آن را نابود کنند و شما تنها امید نجات کره زمین هستید پس عجله کنید و سوار بر سفینه فضایی خود شوید و به مقابله با دشمن بروید و جهان را نجات دهید . در این بازی بیش از 10 نوع سفینه مختلف فضایی برای شما گذاشته شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید . همچنین می توانید این بازی را به صورت چند نفره بازی کنید و از هیجان آن لذت ببرید . اگر شما از علاقه مندان به بازی های اکشن و تیز اندازی هستید این بازی برای شما مناسب است . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی را در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Infinity Shooting: Galaxy War :-دارای بیش از 10 نوع سفینه فضایی مختلف . -هر سفینه دارای اسلحه های منحصر به فرد ، انواع موشک ها و توانایی های مختلف برای کمک به شما است . -دارای گرافیک فوق العاده بالا و خیره کننده . -دارای موسیقی و صداهای مخصوص بازی . -دارای گیم پلی ساده . -پشتیبانی از حالت چند نفره برای بازی .

Infinity Shooting Galaxy War

Are you fan of space shooting, bullet hell games and like to blast enemies for glory? If the answer is “HELL YES!” Infinity Shooting: Galaxy War will suit you best!


Our Solar System has been invaded by space enemies, but we still have you as our last hope! As a admiral of space defender, will be defeating them, so wait no longer, aboard your spaceship and annihilate your enemies, save our planet, destroy the enemy conquer plan! Burn them, till the very last of them falls.


FEATURES:
– Multiplayer mode: 1 vs 1, 1 vs 3
– Simple controls with tap and hold that doesn’t need a tutorial, so dive right in and shoot’em up!
– Various spaceships with their own unique weapons, missiles & special abilities to help you defeat all of those bosses. Even the strongest enemy won’t stand a chance!
– Stunning graphics & exquisite sounds quality, like you have never seen before! Totally different from the old retro space shooter, play it and feel it!
– Exciting Campaign with over 100 levels full of space enemies to let you see space from earth!
– Superb game play mechanics with excellent progression system to keep you shooting non-stop for hours

لینک دانلود