تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Iron Maiden: Legacy of the Beast همراه با فایل مود شده بازی

Iron Maiden: Legacy of the Beast نام بازی بسیار محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند ان را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دریافت کرده و از ان لدت ببرند . Iron maiden توانسته است در صدر بیشترین بازی های دانلود شده در گوگل پلی باشد که نشان ار جذابیت بسیار این بازی می دهد . شما در نقش ادی که در گروه موسیقی Iron maiden بوده ، هستید و پا به دنیایی عجیب و عریب پر از زامبی های دشمن گذاشته و باید بدون توقف با انها جنگیده و انها را بکشید و در طول بازی تکه های روح خود را که گم شده اند پیدا کرده و با پیدا کردن انها روح خود را زنده کرده و برنده بازی باشید ، همچنین تمام موسیقی های این بازی از همین بند می باشد که هیمنطور هیجانی افزون به بازی خواهند داد . شما در بازی سلاح های متعدد را در اختیاز خواهید داشت که می توانید از هر کدام از انها با توجه به استراتژی خود در بازی استفاده کرده و دشمنان خبیث خود را نابود کرده . این بازی دارای دئیس یا boss هم می باشد که کشتن انها به مراتب دشوارتر از بقیه دشنان شما در بازی خواهند بود و امتیاز آنها همچنین بسیار بیشتر می باشد . ابن بازی دارای گرافیک 3 بعدی و خیره کننده همراه با طراحی های بسیار دقیق و جذابی می باشد که هیجان و لذت شما را در بازی چندین برابر خواهد کرد . همچنین این بازی کاملا به صورت انلاین بوده و شما احتیاج خواهید داشت تا در سر تا سر بازی به اینترنت متصل باشید و بازی را با دیگر دوستان آنلاین خود در بازی به اشتراک بگذارید .برخی ویژگی های بازی Iron Maiden: Legacy of the Beast : -بازی به صورت کاملا آنلاین . -دارای گرافیک 3 بعدی و خیره کننده بازی . -دارای موسیقی های بند Iron Maiden در بازی . -دارای داستانی جذاب . -دارای boss در بازی . -دارای امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Iron Maiden Legacy of the Beast v322189

Iron Maiden: Legacy of the Beast is a strategy card game. The game itself uses turn-based gameplay. Players need to avatar their own team to defeat their enemies and recapture the stolen soul pieces. They like these games. The player must not miss it.
In this game, players will go through battles in various worlds, and background music is familiar with the heavy metals. The match of pictures and battle effects really looks very exciting.

لینک دانلود