تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید June’s Journey Hidden Object v1.25.1

Journey’s Journey – Hidden Object در سبک بازی های مارجراجویی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . ماجراجویی شما از قلب آمریکا در سال 1920 شروع می شود و حتی به پاریس و یا فرا تر از آن می رسد . سفر های جونز با ناپدید شدن خواهرش شروع می شود و جونز می خواهد که خواهر زاده اش را زیر پر و بالش بگیرد و او را بزرگ کند اما آیا می دانید که علت اصلی سفر های جونز چیست؟! . در این بازی شما به هر گوشه ای از دنیا می روید و چالش های باور نکردنی روبه رویتان خواهد بود با شروع هر فصل چالش های جدیدی انتظار شما را می کشد پس خودتان را برای بزرگترین ماجراجویی و کشف مکان های جدید آماده کنید . در این سفر رمز و راز های زیادی نهفته است و هر چه شما جلو تر می روید بیشتر غرق جهان اطرافتان می شوید . از استرس های زندگیتان بگذرید و در این بازی پر رمز و راز غرق شوید . شما می توانید برخی از زیبا ترین مکان های جهان را ببینید و از آن لذت ببرید . در هر مرحله از این بازی هیجان بالاتر می رود و شما چیز هایی را با چشم های خود می بینید که تا به حال آن ها را در هیج جا ندیده اید . در طول بازی شما باید سرنخ هایی را پیدا کنید که در حل پازل و سوال هایتان کمک تان می کند . این بازی درست مثل یک سریال تلویزیونی است که در هر فصل آن اتفاقات خارق العاده و فوق العاده ای روبه روی شما است . اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید ، بازی Journey’s Journey – Hidden Object را به هیچ وجه از دست ندهید . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی جذاب را در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .

Journey's Journey Hidden Object

Discover June’s Journey, the brand new hidden object game from the makers of Pearl’s Peril. Find hidden clues and solve exciting puzzles across beautiful locations that draw you right into the heart of the mystery!
Surprises at every turn, stunning hand drawn scenes, and a cast of glamorous characters await you in a globetrotting story game. From the heart of 1920s America to the perfect style of Paris and beyond, enjoy a story unlike anything you’ve seen before.
With every new chapter, you’ll sink into a world of thrilling mystery and exciting drama in a story to take you around the world.
Take a break from the stresses of life, and dive into a mystery game like no other.


*MORE THAN JUST A MYSTERY!*
FROM THE MAKERS OF PEARL’S PERIL – The follow-up to the hit hidden object game played by over 90 million fans
THRILLING PUZZLES – Hidden object scenes, jigsaw puzzles and loads of exciting modes. Which is your favourite?
MODERN WOMEN – Join June, a brave adventurer in a mystery game you’ll love
TRAVEL THE WORLD – See some of the most beautiful places in the world, all lovingly hand captured from the 1920s
ALL-NEW EPISODES – Just like your favourite TV series, look forward to a new mystery in each new chapter
HUGE CAST – Lose yourself in the wild and wonderful characters of June’s Journey, but watch your every step!
Opening with the mysterious disappearance of her sister, June must take her orphaned neice under her wing. Together, they get drawn into a mystery greater than anyone ever expected. Can you uncover the real secret behind June’s Journey?


Discover the follow-up to the smash hit hidden object game, Pearl’s Peril, and uncover June’s Journey today!


June’s Journey is free to download and play, but it also allows you to purchase virtual items with real money inside the game. You can disable in-app purchases in your device’s settings.
You may require an Internet connection to play June’s Journey and access its social features. June’s Journey may also contain advertising.

لینک دانلود