تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Kingdom: New Lands v1.3 + مود

Kingdom: New Lands در سبک بازی های ماجراجویی اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی Raw Fury برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است . داستان بازی از این قرار است که شما در دوران یک پادشاهی قدرتمند زندگی می کنید در این دوران شما یک ماجراجو هستید که باید به نقاط مختلف شهر ها سفر کنید و در رابطه با پادشاه اطلاعات جمع آوری کنید . گیم پلی این بازب به صورت دو بعدی است شما در یک دنیای دو بعدی ماجراجویی خود را آغاز می کنید . اما فکر نکنید که این ماجراجویی ساده ای خواهد بود در این سفر طولانی اتفاقات خطرناکی برای شما اتفاق می افتد . دشمنان زیادی بر سر راهتان قرار می گیرند و شما برای انجام دادن وظایف تان باید دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید تا به هدف تان دست پیدا کنید . در طول این سفر شما به جزیره های مختلفی باید بروید در هر کدام از این جزیره ها دشمنانی دارید پس حواستان را جمع کنید و هر کسی که در مقابل شما قرار می گیرد را از بین ببرید . این بازی از موسیقی متن خارق العاده ای بر خوردار است که شما را جذب می کند . اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی و اکشن هستید پس به هیچ عنوان بازی فوق العاده Kingdom: New Lands را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل مود شده به صورت رایگان از سایت ما download.ir بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و ماجراجویی خود را آغازکنید . برخی از ویژگی های بازی Kingdom: New Lands :-دارای موسیقی متن خارق العاده . -ماجراجویی متفاوت در دنیایی دو بعدی . -گیم پلی اعتیاد آور .

Kingdom: New Lands v1.3.2

** Nominated by the Independent Games Festival for Excellence in Design. **
** Two IGF Honorable Mentions for Music **
In Kingdom: New Lands, you take on the role of a monarch struggling to build your kingdom up from nothing. Explore the lands for resources, recruit loyal subjects, and shore up your defenses — but make haste, for when nightfall comes, a dark and greedy presence awaits…
Kingdom: New Lands provides a welcome yet challenging & strategic experience for newcomers and longtime fans alike. Building upon the award-winning twist on tower defense gameplay and mystery of classic Kingdom, New Lands introduces an abundance of new content to the IGF-nominated title while maintaining the simplicity and depth that legions of monarchs have come to cherish.
Travel to the New Lands and welcome the deluge of new mounts, merchants, and vagrants that call these isles home, but be wary of the new obstacles that threaten your arrival - for not just the greedy creatures block your way, but even the environment itself can defeat you.
Be brave, ruler, and fight to the bitter end, lest these New Lands conquer you instead.

لینک دانلود