تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Knives Out Tokyo Royale v1.220.427386

Knives Out Tokyo Royale بازی تیر اندازی سه بعدی آنلاین است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما می توانید همزمان با 100 کاربر آنلاین در سراسر جهان مبارزه کنید . در هر مبارزه ی گروهی تنها یک نفر برنده می شود که بسیار چالش برانگیز و هیجان انگیز تر می شود . در بازی در محل هایی همچون خانه ها ، کارخانه ها و کارگاه ها اسلحه و مهماتی برای کاربران قرار داده شده است ، اگر می خواهید برنده مسابقه شوید باید زودتر از بقیه به همه ی محل ها بروید . تنها هدف در این بازی بقا و زنده ماندن است شما می توانید به هر روشی که دلخواهتان بود با دشمن مبارزه کنید اما مهم ترین مسئله زنده ماندن تا پایان مبارزه است . شما می توانید با گروه های دو نفره به مبارزه با گروه های دو نفره دیگر بروید یا در گروه های چند نفره انتخاب آن با شماست . یکی از ویژگی های این بازی این است که در طول مبارزه می توانید با اعضای گروهتان صحبت کنید اگر کمک خواستید یا نیاز به مهمات داشتید از آن ها بگیرید یا در رابطه با تاکنیک های مبارزه ای با هم هماهنگ باشید در بازی های گروهی هر چقدر بتوانید با اعضای گروه هماهنگ باشید احتمال بردتان بیشتر است . انواع سلاح های جنگی ، تجهیزات جنگی و ماشین های نظامی برای شما در این بازی قرار داده شده است تا از آن ها استفاده کنید . همچنین می توانید از تجهیزات و سلاح های جنگی که دارید سلاح های ترکیبی بسازید که در مبارزه ها کاربرد بیشتری دارند . اگر از علاقه مندان به بازی های تیراندازی آنلاین هستید Knives Out Tokyo Royale برای شما ساخته شده است این بازی در بین رقیبان خودش دارای قابلیت های بالا و چالش های بیشتری است . اگر به این Knives Out Tokyo Royale علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید . برخی از قابلیت های بازی Knives Out Tokyo Royale :-امکان بازی آنلاین همزمان با 100 کاربر در سراسر دنیا . -دارای دو حالت مبارزه به صورت دو نفره و گروهی . -امکان صحبت با اعضای گروه در حین مبارزه . -دارای انواع سلاح ها ، تجهیزات جنگی و ماشین های جنگی . -امکان ترکیب انواع سلاح ها و تجهیزات و ساخت سلاح های ترکیبی .

Knives Out Tokyo Royale v1.220.427386

【100 enter, but only 1 emerges】
100 players are scattered throughout the massive battlefield. Explore the map, collect weapons, take aim, and pull the trigger. Remember, there can only be one winner!
【It's a big bad world out there】
Explore islands, snow-capped mountains, train tunnels and other unique locations while you wait for your moment to strike!
【Team Up, Speed Up, Tear Up】
Storm the battlefield with battle buddies in Duo Mode, Squad Mode and Fireteam Mode. Coordinate your attacks with your teammates using voice chat to outmaneuver and crush your enemies.
【Play with your own rules】
It doesn't matter if you choose to ambush your enemy or attack head on, snipe from a distance or get close and messy, there is only one objective, survive at all costs!

لینک دانلود