تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید آخرین پناهگاه Last Shelter Survival v1.250.184

به روز رسانی :

1399/04/15 نسخه v1.250.184 اضافه شد .

Last Shelter Survival

نام بازی جذاب و محبوب و جدید در سبک بازی های اکشن و زامبی و بقاء است که همراه با نسخه مود آن در اختیار کاربران گوشی ها و تبلت های اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما حزو اخرین انسان های سالن هستید که هنوز مبتلا به ویروس های زامبی سدن نسدید و باید برای بقای انسان ها و خودتان بجنگید و از تمام امکانات خود نهایت استفاده را بکنید تا بازی را نبازید . شما در طول بازی بسیار در معرض خطر ویروسی شدن قرار می گیرید که باید از آنها جان سالم به در ببرید ولی در همین حین بسیار از انسان ها در معرض خطر هستند که در طول بازی تبدیل به زامبی می شوند و به همین تریتیب تعداد زامبی ها به صورت نجومی افزایش می یابند . شما در این بازی نقش فرمانده را دارید که باید از مردمی که از شما اطاعت می کنند حفاظت کنید و برای آنها غدا و امکانات لازم را فراهم کنید تا آنها زنده بمانند و نسل انسان ها رو به انقراض نروند . بیشترین مسولیت شما در قسمت بقاء و فراهن آوری امکانات برای مردمی که زامبی نشده اند هست که باید باز جاده های خراب را بسیازید و آنها را به هم متصل کنید ، باید خانه هایی که توسط زامبی های تسخیر شده اند را آزاد کرده و آنها را از نوع بسازید و تمام تخیریب ها را باز از نوع بسازید . شما باید برای این بازی از ذهن خود برای استراتژی های بهتر استفاوده کنید و از هوش خود استفاده کنید تا مزدن خود را حفظ کنید . شما همچنین باید یک نیروی مقاوم را از مردم بسازید تا آماده جنگ با زامبی ها شوند تا با کمک آنها از شهر خود محافظت کنید و آن را نجات دهید . شما همچنین در

بازی Last Shelter Survival

می توانید با کمک مردم هلیکوپتر هایی را بسازید و از آنها برای جا به جایی های هوایی بدون مزاحمت زامبی ها و جنگ از بالا با زامبی ها استفاده کنید که بسیار نی تواند مفید باشد .قابلیت های کلیدی بازی Last Shelter Survival : -قابلین بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اینترنت . -دارای گرافیک بالای بازی . -بازی فکری و استراتژیک . -دارای صداهای متفاوت برای زامبی ها و با طراحی ترسناک آنها . -هنراه با نسخه مود بازی .
نام: Last Shelter Survival
حجم فایل: 94+171 مگابایت
شرکت سازنده: Long Tech Network Limited
تاریخ انتشار: 11/28/2018
ورژن: v1.250.184
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا

Last Shelter Survival v1.250.184 + Data

The war ravages
The virus has spread on a global scale, and most of the humans are now zombies.In this dire time, we have to ensure our survival!
“Commander, build your base, and protect the people from zombies!”
Keep the humanity’s flame lit!

لینک دانلود