دانلود بازی اندروید LifeAfter v1.0.124 همراه با فایل دیتای بازی

LifeAfter نام بازی جدید و همینطور هیجانی می باشد که برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی در سبک بازی های بقاء و اکشن طراحی شده است و کاربران می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی را از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در این بازی شما در جهانی درهم برهمی می باشید که ویروسی ویرانگر آن را محاصره کرده است و باعث فاجعه ای عظیم در سطح جهانی شده است و کم کم دارد به حالت سقوط و اخروالزمانی در می آید . شما در جنگل هایی سر سبز هستید و در مکانی به استراحت می پردازید که در انجا ویروس بر روی شما تاثیری نمی گذارند چون مکانی بسیار دور افتاده از دیگر انسان ها می باشد اما شما دیگر با مشکلاتی مانند گرسنگی ، خطر حیوانات ، سرما ، امکانات لازم برای زنده ماندن و … باید بجنگید تا بتوانید زنده بمانید و منتظر آینده ی بشریت باشید . این بازی با گرافسک خارق العاده خود طراحی شده و به بسیاری جزئیات به صورت دقیق در نظر گرفته شده و طراحی شده است تا به خوبی فضای بازی را حس کنید و از آن لذت ببرید . در این بازی شما باید در سر تا سر آن امید و استقامت خود را حفظ کنید تا بتوانید زنده بمانید و از این مهلکه جان سالم به در ببرید و اگر امید خود را از دست بدهید حتما از سرما و گرسنگی خواهید مرد . همینطور باید شما در طول بازی باید به دنبال راهی برای نجات انسان ها ، راه حلی هرچند گنگ برای ادامه بشریت و راهی برای پیدا کردن امید باشید و به صورت مداوم در حال امتحان و کشف جهان اطراف خود باشید . شما ممکن است در این بازی به دیگر افراد زنده و پناه گرفته در این جنگل بر خورید و باید حواس خود را جمع کنید تا آنها منابع شما را به غارت نبرند و یا شما را نکشند و حتی می توانید در صورت امتحان کردن آنها برخی از آنها را به عنوان دوست خود انتخاب کنید و در مواقع حساس به یک دیگر کمک کنید . این بازی نسخه ای بسیار جذاب و دقیق از بازی های بقاء می باشد و شما اگر به دنبال این سبک بازی ها هستید حتما این بازی را با گرافیک منحصر به فرد خود را امتحان کرده و از آن لذت ببرید .برخی قابلیت های بازی LifeAfter : -بازی در سبک بازی های بقاء . -قابلیت ساخت موارد لازم برای زنده ماندن با استفاده از دیگر وسایل جمع آوری شده . -دارای گرافیکی منحصر به فرد و بسیار بالا . -دارای طراحی جزئیات بسیار دقیق بازی . -همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

LifeAfter v1.0.124

A blizzard of devastating virus beleaguered the world, bringing about the catastrophic disintegration of orders and covenants.
When the night falls, the world turned into a living hell, swarming with Infecteds. When you finally caught a break, and discovered a place to rest your sore feet, you found yourself exhausted, famished, low on ammo and plagued by the coldness of night. You can hear the growling of Infecteds, approaching, and you know it’s going to be another night of angst and horror. How much longer can YOU survive?
LifeAfter, a mobile game depicting the survival of humanity in a post virus apocalyptic world, is officially launched.
Live on, together.
-Keep your will to survive and hopes alive.
The world you once knew so well is now a foreign place in the wave of a virus epidemic. The life of survivors is constantly being threatened by diseases, famine, cold, Infecteds and organizations with hidden agendas. You’ll have to stay calm amid all these dangers and believe there is a way out.
-Live on with anything available.
Explore every inch of the post-apocalyptic world – be it in the city full of Infecteds, or an abandoned mine, or a broken-down college, or a freezing cold forest up in the highlands – to scavenge essential materials in order to survive. You’ll need to know how to hunt and gather for food, how to tend to your wounds and make arms to protect yourself.
-Encounter other survivors.
You might encounter other survivors on your scavenging runs. You’ll have to be extra careful, for they might attack you for loot. If they are amiable, you can choose to share with them your food, ammo and adventure stories.
-Build the final sanctuary for humanity.
With the trusted friends you made along the way, you can find a place to camp and build, one brick at a time, until you have the final sanctuary for humanity. Together, around the campfire, humans may once again fend off the long, cold night with hugs.

لینک دانلود