تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Lionheart: Dark Moon RPG v2.0.5 همراه با فایل مود شده بازی

Lionheart: Dark Moon RPG نام بازی جدید و هیجانی در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را هنراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما در این بازی در جنگ های فانتزی و حماسی شرکت خواهید کرد و همینطور با گرافیکی 3 یعدی و خیره کننده . شما می توانید در طول بازی 150 قهرمان متفاوت با قابلیت ها و توانایی های مختلفی را برای خود باز کرده و از آنها در جنگ های خود استفاده کنید . شما باید از تمام نیرو و سربازان خود استفاده کرده تا در نبرد های بازی که برای محافظت از جان پادشها شما می باشد پیروز شوید و دشمن خود را مغلوب خود کنید . همچنین هر کدام از قهرمانان قدرت های جادویی متفاوتی را خواهند داشت که شما می توانید با استفاده از آنها استراتژی های خود را تشکیل دهید . در طول بازی چالش های هفتگی و ماهیانه ای از طرف بازب برای شما در نظر گرفته می شود که شنا با انجام آنها می توانید امتساز و سکه های بیشتری را برای ارتقاء های بازی به دست آورید تا بتوانید به مراحل بالاتر و سخت تر دست پیدا کنید . این بازی در 4 فصل متفاوت با قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی موجود می باسد که شما در هر کدام فضای جدیدی از بازی را کشف خواهید کرد . برخی قابلیت های بازی Lionheart: Dark Moon RPG :-بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اینترنت . -قابلیت باز کردن 150 سرباز با قابلیت های متفاوت . -دارای قدرت های خارق العاده بازیکنان . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دیگر دوستان خود در شبکه های اجتماعی . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Lionheart Dark Moon RPG v2.0.5

Take on epic RPG battles in this fantasy world with stunning 3D graphics!
Journey to collect keys and summon over 150 heroes! Battle mighty bosses and clash with other players in weekly PvP tournaments.
Defend your Kingdom from the eternal army of the Mirror as they lay siege to your world! Prove your might! Summon & collect new characters and take them to battle. Enter the arena and PvP against other player’s cities. Use mighty guardian heroes to soak up damage while your mages cast awesome magic spells! Join a Guild and level up your own guild titan for extra power!
The Dark Moon is rising! Rally your heroes to war against gods, monsters and heroes.
Weekly events with new heroes, Dungeons and Invasions. Bring eternal glory to your Kingdom through victory in the Arena. Summon and collect legendary heroes, elves and monsters in this EPIC RPG!
Every hero has their story.
Collect them all and unleash their power as you journey to victory!

لینک دانلود