تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Makeover Home Design v1.9.3g همراه با فایل مود شده بازی

Makeover Home Design نام بازی شبیه سازی شده برای تبلت ها و گوشی های اندرویدی می باشد که شما کاربران عزیز سایت می توانید آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت مالی آن را به صورت کاملا رایگان دانلود کرده د از بازی کردن ان لذت ببرید . این بازی یکی از بهترین و دقیق ترین بازی های شبیه سازی شده برای طراحی و دیزاین داخلی خانه ها می باشد که برای کسانی که در این رشته تحصیل کرده اند و یا به آن علاقه دارند می توانند از این بازی استفاده کرده و بسیار مفید باشد . شما در این بازی باید به خانواده های خوش شانسی که شما برای انها امتخاب شده اید تا خانه های آنها را طراحی کنید کمک کنید و کاملا فضای خانه انها را نسبت به چیزی که دوست دارند طراحی کنید و نسبت رضایت آنها را بسنجید و باید بهترین کار خود را انجام دهید . شما در تغییرات دکوراسیونی مانند میز ، صندلی ، مبلمان ، وسایل برقی و … را طراحی و دیزاین کنید و بهترین کار خود را انجام دهید تا مشتریان شما از کار شما احساس رضایت کنند . شما در این بازی بیش از هزاران چالش و پازل مختلف را انجام دهید تا بازی را به طور کامل به پایان برسانید . همچنین شما می توانید خانه ها را به درخواست مشتریان خود به سبک های قدیمی و کلاسیک و یا سبک های جدید طراحی کنید .برخی قابلیت های بازی Makeover Home Design :-طراحی به صورت های کلاسیک و مدرن . -طراحی با گرافیک خارق العاده بازی . -بیش از هزاران چالش مختلف در بازی . -دارای به روز رسانی های مکرر و بسیار مفید با تغییرات جذاب بازی . -قابلیت طراحی در کشور های مختلف نسبت به سبک طراحی های ان کشور . -همراه با نیخه مود شده یا بدون محدودیت مالی بازی . -بازی به صورت آفلاین .

Makeover Home Design v1.9.3g

Welcome to Home Design Makeover! Play the best Home Design match 3 puzzle game! Be the best designer by helping lucky families transform dreams into reality with amazing home makeovers! Solve fun match 3 puzzles to help design, customize and decorate the perfect dream home with beautiful decor. Your clients are counting on you to remodel their down-and-out fixer uppers!
Features:
– Remodel homes with a Farmhouse style or go Modern? You decide, you design!
– Design and renovate different rooms styles, including family-friendly living rooms, rustic kitchens, stylish bathrooms and chic bedrooms
– Help clients ranging from the newlyweds to Hollywood celebrities, and travel the world to Tokyo, Paris and Morocco
– Express yourself with an incredible variety of high-end designer furniture, lighting, flooring and other decor
– Experience addicting gameplay with offline mode so you can take the game from your home to the sky!
– Be challenged with over 1000 match 3 puzzles and dozens of game modes for endless relaxing fun
– Frequent, fresh and free content updates with new interior and exterior design challenges, floor plans, outdoor gardens, landscaping, seasonal items and more!

لینک دانلود