تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Manor Diary v0.3.2 همراه با فایل مود شده بازی

Manor Diary در سبک بازی های پازل است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . اگر از علاقه مندان به طراحی و بازسازی املاک هستید زمان آن فرا رسیده است که در این بازی جذاب و زیبا از آن لذت ببرید . آیا برای طراحی و بازسازی املاک قدیمی آماده هستید یا نه ؟ . در این بازی شما با یک عمارت بسیار قدیمی روبه رو هستید که پر از خاطرات و رمز و راز های گذشته است و همچنین ممکن است مشکلات بسیار زیادی برای شما در این راه اتفاق بیفتد آیا برای تمام اتفاقات آماده هستید؟ آیا می توانید از عهده بازسازی عمارتی بسیار قدیمی بر بیایید؟ . Manor Diary جزو یکی از بهترین بازی های طراحی است که شما می توانید با آن کار کنید برای بازسازی کامل عمارت شما نیاز دارید تا در هر مرحله از بازی ستاره دریافت کنید . تمام پاداش ها را دریافت کنید تا بتوانید بهترین طراحی را انجام دهید . در هر مرحله از بازی شما به چالش های هیجان انگیزی کشیده می شوید ماموریت های خود را در هر مرحله به اتمام برسانید تا بتوانید امتیازات را دریافت کنید . برای بازسازی کامل عمارت به بهترین شکل ممکن شما باید ساعت ها وقت خود را بر روی آن صرف کنید . در هر مرحله با حل کردن پازل ها شما می توانید قسمتی از عمارت را بازسازی کنید هر چه بتوانید سریع تر پازل ها را حل کنید بازسازی عمارت زودتر به اتمام می رسد . با حل کردن هر پازل می توانید قسمت هایی از بازسازی عمارت را تمام کنید و به هدفتان برای طراحی و ساخت مجدد عمارت بیشتر نزدیک شوید . اگر به بازی های پازل علاقه مند هستید هم اکنون می توانید یکی از بهترین بازی های طراحی را تجربه کنید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه فایل مود شده آن با پول نامحدود به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Manor Diary :-بهترین بازی طراحی . -امکان بازی با دوستان فیس بوک خود . -امکان بازی به صورت آفلاین . -امکان دریافت ستاره ها و پاداش ها با حل کردن پازل .

Manor Diary v0.3.2

✈️Welcome to house design games! Are you ready to meet everything in this estate and create a match story or a town story?
✈️You may need to do a mansion makeover.
✈️This is your estate,there is a home scapes, and many mysteries here, and there are also many problems. Everything here is too old, can you fix house with me?
🚥· It’s the best of design games. To renovate the estate you need to collect some stars.
🚥· Complete the match-3 levels and you will get the stars and the bonus match 3 you need.
🚥· There are step limits in the level, please complete in a limited number of steps.
✈️It looks like a garden game. In this estate, you can choose the style you like. Everything in the estate is up to you!
✈️What are you waiting for! Join us!
🚥Manor Diary is a free match-3 puzzle game!
🚥It is the best of decorating games!
🚥Play home game with friends on Facebook!
🚥There is also a wealth of single player content!
🚥No need to connect to the Internet (offline)!

لینک دانلود