تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی اندروید Marsus: Survival on Mars v1.5

 Marsus: Survival on Mars نام بازی‌ منحصر به فرد و بسیار جذاب در سبک بازی های ماجراجویی و بقاء می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را در فایل apk آن به صورت کاملا رایگان از سایت ما download.ir دانلود کرده و از آن لذت ببرید . قیمیت این بازی در گوگل پلی ۱.۹۹ دلار می باشد که با بیش از ۱۰ها هزار دانلود توانسته است رتبه بسیار خوب و بالای ۴.۲ از ۵.۰ را برای خود از کاربران کسب کند که نشانه طراحی دقیق و جداب این بازی می باشد . داستان این بازی از این قرار می باشد که شما طی یک سفر فضایی به مریخ فرود آمده و موشک فضایی شما به مشکل خورده و شما آنجا تنها و بدون هیچ موجود زنده و همراه با مشکلات بسیار زیادی آنجا گیر افتاده اید که باید جان سالم به در ببرید . شما احتیاج به اکسیژن کافی ،آب ، غذا و .. می‌باشید که باید در طول بازی تمامی آنها را برای خود فراهم کرده و به صورت بسیار دقیق و حساب شده از آنها استفاده کنید تا زنده بمانید . این بازی دارای طراحی بسیار جذاب و به جزئیات آن بسیار توجه شده است که باعث هیجان این بازی خواهد شد . همچنین این بازی دارای گرافیک بسیار بالا و صدا گذاری هیجان انگیزی می‌باشد که محبوبیت زیادی را داشته است .

برخی قابلیت های بازیMarsus: Survival on Mars  :
-بازی به صورت کاملا آفلاین یا بدون احتیاح به متصل شدن به اینترنت .
-دارای گرافیک منحصر به فرد بازی .
-دارای داستانی بسیار خاص و جذاب در بازی .
-دارای گیم پلی ساده و آسان بازی .
-دارای سبک‌بقاء در بازی .
-دارای فضایی دقیق طراحی شده از مریخ .

Marsus: Survival on Mars v1.5

Marsus: Survival on Mars is a game from Invictus Studio, made in the genre of SANDBOX-SURVIVAL! Then you have to survive on Mars after an unsuccessful landing, there are no living creatures on Mars, but it seems that you will soon run out of oxygen and the food needs to be done.
• QUALITATIVE GRAPHICS
The landscape of Mars is made very high quality, destruction and shaders are made at a high level.
• GAME MECHANICS
Complete freedom of action, the system of crafting, construction, survival, the creation of a farm, day and night, and not only!
• DEVELOP
Make a farm, grow plants in it right on Mars! Create a drill that digs for you, improve the plasma.
• CONVENIENT CONTROL
Convenience is most important! Invictus Studio has developed minimalistic controls with high-quality design and an intuitive interface.
CREATIVE MODE
Want more variety? Creative mode for you, unlimited access to all objects of the game, created for creativity

لینک دانلود