تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mask gun v2.506

به روز رسانی :

1399/09/18 نسخه v2.506 اضافه شد .

Mask gun

یک بازی چند نفره و آنلاین در سبک بازی های اکشن و هیجانی است که همراه با نسخه مود شده با بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . در این بازی با گرافیک خیره کننده خود دارای سه حالت بازی – DeathMatch، Team DeathMatch و حالت Bomb Defusal می باشد . در این بازی شما در ماموریت های خلاف کارانه و خطرناکی هستید که باید در تمامی آنها با ماسک انتخابی خود بروید و ماموریت خود را انجام دهید . شما در این بازی حق انتخاب میان 16 نوع اسلحه و تفنگ مختلف را خواهید داشت که نشان از هیجان و جذابیت بازی می دهند . یکی از خصوصیت های قابل توجه این بازی آنلاین بودن یا چند نفره بودن بازی است که شما می توانید به صورت چند نفره با دوستان خود به صورت همزمان به ماموریت های متفاوت این بازی بروید و به کمک یکدیگر دشمنان خود را نابود سازید . این بازی به صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت و بدون هیچ گونه تبلیغاتی در طول بازی طراحی شده است که شما در طول

بازی Mask gun

به راحتی آن را بازی کنید . هنچنین شما می توانید در طول بازی با انجام ماموریت های داده شده و دریافت پول آن ماموریت اسلحه ها و امکانات خود را ارتقاء دهید و آنها را قوی تر سازید .
نام: Mask gun
حجم فایل: 119 مگابایت
شرکت سازنده: June Gaming
ورژن: v2.506
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Mask gun - v2.506

MaskGun is a casual real-time Multiplayer First Person Shooter built for Touch.
Cross-platform 3D Multiplayer FPS game for IOS and Android with a new realtime presence system allows you play with your friends by joining them in a game.


Three Game modes – DeathMatch, Team DeathMatch and Bomb Defusal Mode.
Three Arena Maps – Yard, Dustworld and Factory.


Mask – Express yourself using Masks
Gun – Choose between 16 Primary Weapons or Three Secondary Weapons
Armor – Custom Armor choices
Patterns and Decals – Customize Guns and Armor

لینک دانلود