تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید MazM: Jekyll and Hyde v2.3.12

MazM: Jekyll and Hyde یک بازی جذاب و داستانی در سبک بازی های ترسناک و ماجرا جویی است که همراه با نسخه مود شده با بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . داستان این بازی بر گرفته شده از یکی از جذاب ترین رمان ها و داستان های ادبی خارجی است که باعث جذابیت بسیار این بازی برای کاربران خواهد شد . این رمان در سبک داستان های کلاسیک ادبی به اسم «داستان عجیب و غریب دکتر جکییل و آقای هائید» است . شما در اواخر دوران قرن 19 در لندن هنراه با فضایی تاریک و دخمه ای هستید که دارای فضای ترسناک و هیجان انگیز خواهد بود و شما یک بازی پر از رمز راز الود را تجربه خواهید کرد که شما باید به تعقیب یک وکیل با کارهای عجیب و غریب بمردازید و حالت های روان شناسانه او را مورد تحقیق و بررسی قرار دهید تا از این ماجرای رمز آلود سر در آورید . شما می توانید این بازی جذاب را بدون احتیاج به اینترنت و بدون هیچ تبلیغاتی در طول بازی انجان دهید و اگر از طرفداران بازی های راز آلود و تاریک هستید این بازی محبوب با داستانی خیره کننده را از سایت ما همراه با نسخه مود شده آن به صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از آن لذت ببرید و همچنین نظرات خود را در باره این بازی برا ما ارسال کنید تا در صورت مشکل آنها را به سازندگان بازخورد دهیم و در نسخه های بعدی انها را بر طرف کنند .قابلیت های بازی MazM: Jekyll and Hyde : -دارای داستانی بر گرفته شده از رمانی راز آلود . -همراه با نسخه مود شده و کانلا رایگان . -بازی به صورت آفلاین و بدون احتیاج به متصل بودن به اینترنت . -بدون هیج تبلیغاتی در طول بازی . -دارای گرافیکی جذاب و متفاوت نسبت به بقیه بازی های اندرویدی . -دارای گیم پلی جذاب و اعتیاد آور .

MazM Jekyll and Hyde

[Game Features]
– Genre: Story Adventure Game.
– Play to the end for free and without ads.
– Enjoy all content with one single payment.
– Enjoy the game even without internet connection.
– Revel in the fascinating mystery portrayed with extraordinary artwork and captivating BGM.
– Jekyll and Hyde has been optimized for 16:9


◆MazM’s Second Project◆
Our second project, ‘MazM: Jekyll and Hyde’, is our interpretation of a great piece of classic literature. It is a story adventure game based on Robert Louis Stevenson’s 1886 mystery novel ‘Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde’.
Find clues, enjoy stories, and solve problems.


Haunting artwork captures the gloomy atmosphere of London in the late 19th century, setting it apart from other traditional games. Experience the mystery of the original’s cat and mouse game through the eyes of Mr. Utterson, a lawyer chasing Hyde, and face the psychological changes that the main character undergoes.


Play and experience cinematic, movie-caliber storytelling.


◆ MazM Project Introduction
∙ MazM is a project that reinterprets well-known stories into games.
∙ The essence of the original story can be found everywhere in the game.
∙ Immerse yourself in the emotional rollercoaster that goes beyond the original tale.
∙ MazM Official Homepage: www.mazm.me


[Essential Access Permission Guide]
When using apps, we ask for access to provide the following services.


– Device photo / media / file access:
The app currently does not have access to device photos and media, and is only used to access game data.

لینک دانلود