تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Merge Kingdom

Merge Kingdom در سبک بازی های پازل است که توسط استودیوی بازی سازی Gram Games Limited برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . داستان این بازی از این قرار است که شما در یک دنیای جادویی هستید . این دنیا پر از مکان های منحصر به فرد با قابلیت های متفاوت است . در این دنیای خاص محصولات زیادی هستند که حتی هنوز کشف نشده اند ولی با این وجود مردمانی آن جا در فقر زندگی می کنند . بعد از شنیدن این خبر خوب بیماری طاعون همه جای دنیا را فرا می گیرد بیشتر مردم از این بیماری جان خود را از دست می دهند و تعداد دیگر در درد و مریضی هستند زمین های کشاوزی بایر شده اند و دیگر هیج محصولی باقی نمانده است . کسانی که از این بیماری جان سالم به در برده اند در فقر و قحطی زندگی می کنند . در این قسمت است که نقش شما در بازی مشخص می شود شما ناجی و قهرمان این مردم هستید و باید به آن ها کمک کنید . وظیفه شما در این بازی این است که یک امپراطوری جدید ایجاد کنید و همه اتفاقاتی که افتاده است که جبران کنید شما باید به محصولات کشاورزی رونق ببخشید و بر قحطی و فقر پایان بدهید تا باقی مردم در آن به خوبی بتوانند زندگی کنند . یکی از وظایف مهم شما کاشت و برداشت محصولات و رونق بخشیدن به کشاورزی است . در این میان پادشاهی های دیگری هستند که با همین مشکل طرف هستند آن ها شروع به حمله و غارت به پادشاهی کرده اند و محصولات آن ها را غنیمت می گیرند شما باید بهترین سربازانتان را جمع کنید و از پادشاهی و مردمان خود در برابر دشمنان دفاع کنید . سعی کنید تا پادشاهی خودتان را گسترش دهید و به بزرگترین و قوی ترین امپراطوری دنیا تبدیل شوید . اگر از طرفداران بازی های پازل هستید پیشنهاد ما به شما بازی فوق العاده با داستانی جذاب Merge Kingdom است . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به همراه فایل مود شده آن به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از آن لذت ببرید .

Merge Kingdom v1.33.2

Welcome your highness, to the magical world of Merge Kingdom! Collect, merge and discover wonderful objects stranded across vast and mysterious lands. Alas, there has been a terrible plague cast upon the realm. The world lies dormant, awaiting rebirth. Unleash the power of the phoenix to heal the world, rescue your people and forge a new legacy. Rebuild the ancient Kingdom keep and gather a band of mighty heroes. Challenge other kingdoms and reap the rewards of a well fought battle. Empower and equip your heroes with legendary items that even the most powerful foes cannot contest.
Continue to grow and strengthen your kingdom with epic conquests – think you have what it takes to be the greatest ruler in the land?
Use of this application is governed by Zynga’s Terms of Service, found at www.zynga.com/legal/terms-of-service.

لینک دانلود