تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Metal Madness: PvP Shooter v0.30.2 همراه با فایل مود شده بازی

Metal Madness: PvP Shooter نام بازی ماشین سواری و اکشن بسیار جذاب و هیجان انگیز همراه با گرافیکی خارق العاده می باشد که کاربران گوشید و تبلت های اندرویدی می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را برای ما به اشتراک بگذارند . در این بازی سراسر هیجان شما ماشین هایی را سر تا پا مجهز به سلاح های متفاوت گرم و جنگی را در اختیار خواهید داشت و با نفرات واقعی در سر تا سر جهان به صورت آنلاین به رقابتی بسیار حساس و چالشی می پردازید . شما در این بازی می توانید 12 نوع ماشین مختلف جنگی را باقابلیت های متفاوا آنها را در طول بازی برای خود باز کرده و با توجه با استراتژی خود در بازی به جنگ بپردازید . شما در هر مرحله به صورت دو نفره یا چند نفره می توانید شرکت کنید و در صورت اول شدن در آن مرحله امتیاز و سکه هایی را دریاقت کنید که سپس در طول بازی به جمع کردن سکه های خود می توانید ماشین های بهتر و یشرفته تر را برای خود خریداری کرده و یا آنها را ارتقاء دهید و به چالش های سخت تر بازی بروید . این بازی توسط استودیوی قوی و شناخته شده GDCompany ساخته شده است و دارای ویژگی ها و سبک خاص بازی خود می باشد و همچنین شما در این بازی شاهد گرافیکی بسیار بالا در بازی خواهید بود که نشان از حرفه ای بودن طراحی بازی هست . اگر از طرفداران بازی های ماشین سواری یا اکشن می باشید حتما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم .-برخی ویژگی های بازی Metal Madness: PvP Shooter :-بازی به صورت کاملا آنلاین .-قابلیت باز کردن 12 نوع ماشین مختلف در طول بازی .-قابلیت ارتقاء قدرت ماشین و سلاح های خود در طول بازی .-بازی به صورت دو نفره و چند نفره .-دارای گرافیک 3بعدی بازی .-همراه با نسخه مود شده یا بدون مجدودیت پولی بازی .

Metal Madness PvP Shooter v.0.30.2

METAL MADNESS: is a furious car shooter. Brand new 2019 online PvP multiplayer action game packed with sniping, shooting, brawls, and royal battles! Challenge snipers, killers and gunners from all around the world. Post apocalyptic twisted tour over bullet arenas. Load the guns and dive in into mad action shooting like a squad of special car ops! We bring you online action PvP experience on cars enhanced with machine guns, thrusters, bombs, flamethrowers, rockets and sniper rifles!
Online wargame takes you to a fury shooting range of battles and brawls, are you ready to shoot and melt the opponents? Huge war cars like robots, heavy tanks and quick brawlers, join the simulator game of deathmatch arena. Gear up your car monster mech to aim, shoot, snipe and explode enemy team in a fire storm of bullets!
Tons of killer cars on the boom road! Pick a right one, load it with heavy guns and shoot the most insane guns and weapons! Become a car warlord on wheels to conquer your rivals on online arena!

لینک دانلود