تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Minecraft Pocket Edition v1.11.0.7 همراه با فایل مود شده بازی

Minecraft Pocket Edition در سبک بازی های فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی شگفت انگیز را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . در این بازی شما می توانید به صورت نامحدود شروع به ساخت و ساز خانه بکنید و شهر رویایی خود را بسیازید به هر مدل و شکلی که خودتان بخواهید . در این بازی شما می توانید هر چه در فکر و ایده دارید را پیاده کنید و خانه هایی که در فانتزی هایتان به آن فکر می کردید را به صورت کاملا آزادانه بسازید . در این بازی شما به همه ی ابزار هایی که برای ساخت و ساز نیاز دارید می توانید دسترسی پیدا کنید . تنها چیزی که در این بازی مهم است دقت شما در ساخت و ساز است شما می توانید خانه ها را در هر ابعادی که می خواهید بسازید باید دقت خود را بالا ببرید و تک تک بلوک ها را به صورت کاملا صحیح روی هم بچینید اگر در چیدن بلوک ها دقت نکنید ظاهر ساختمانتان به هم میریزد و به اون شکلی که در فکرتان بوده در نمی آید علاوه بر این اگر دقتتان خیلی کم باشد ممکن است ساختمان را که ساختید به یک باره بریزد و تمام زحمت هایتان به هدر می رود . با این بازی شما وارد یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز می شوید تمام منابع و ابزار در دست شما قرار دارد دست به کار شوید و ماجراجویی را آغاز کنید بلوک ها را روی هم بچینید و خانه هایی با ارتفاع زیاد بسازید . Minecraft دارای صداگذاری فوق العاده و هیجان انگیزی است و همچنین دارای گیم پلی بسیار اعتیاد آور است . اگر به بازی های فکری و ساخت و ساز و ماجراجویی علاقه مندید و دنبال یک بازی برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید پیشنهاد ما به شما Minecraft است . با این بازی شما می توانید برای ساعت ها سرگرم باشید بدون این که گذر زمان را بفهمید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید . برخی از ویژگی های بازی Minecraft Pocket Edition :-امکان دسترسی به انوع منابع و ابزار ها . -امکان تبدیل شدن رویا هایتان به واقعیت . -دارای گیم پلی هیجان انگیز و اعتیاد آور . -امکان بازی به صورت تک نفره و یا با دوستانتان .

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.7

Explore infinite worlds and build everything from the simplest of homes to the grandest of castles. Play in creative mode with unlimited resources or mine deep into the world in survival mode, crafting weapons and armor to fend off dangerous mobs. Create, explore and survive alone or with friends on mobile devices or Windows 10.
EXPAND YOUR GAME:
Marketplace - Discover the latest community creations in the marketplace! Get unique maps, skins, and texture packs from your favorite creators.
Slash commands - Tweak how the game plays: you can give items away, summon mobs, change the time of day, and more.
Add-Ons - Customize your experience even further with free Add-Ons! If you're more tech-inclined, you can modify data-driven behaviors in the game to create new resource packs.

لینک دانلود