تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Mini dash v1.05

Mini dash نام بازی محبوب و فوق العاده در سبک بازی های فکری و چالشی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند ان را از این سایت همراه با نسخه apk آن به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . شما در این بازی نقش مینیونی را در اختیار خواهید داشت که در جهانی سردر گرم و راز آلود گم شده است و راه باید به سرعت راه خود را در میان چالش های بسیار زیاد و پر خطر که در هر کدام احتمال مرگ می باشد پیدا کرده و خود را نجات دهد . چالش ها و ساخته هایی بسیار جداب و فکر شده برای به چالش کشیدن شما در مسیر وجود خواهند داشت که شما باید انها را یکی پس از دیگیری پشت سر بگذارید . این بازی دارای گرافیکی بالا و طراحی های دقیق می باشد که از جدابیت های ان به شمار می آید . این بازی با میلیون ها دانلودی که در گوگل پلی به خود اختصاص داده است توانسته است امتیاز بالای 4.5 از 5 را از ان خود کند که از محبوبیت این بازی میان کاربران خبر می دهد . شما می توانید در بازی میان حالت های سخت ، متوسط و اسان انتخاب کنید و میزان چالش بازی را برای خود انتخاب کنید ، همچنین شما می توانید در طول بازی با جمع کردن امتیاز های متعدد شخصیت های جدیدی را مانند Stickman، Superstar ، Zombie خریداری کرده و از قابلیت های آنها بهره مند شوید . اگر شما به دنبال بازی با چالش های بسیار و محبوب می باشید حتما این بازی را دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . برخی قابلیت های بازی Mini dash : -بدون احتیاج به اینترنت ( آفلاین ) -دارای امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی -دارای طراحی بسیار جداب بازی -دارای گرافیک بالای بازی -قابلیت انتخاب میان سه سطح اسان ، متوسط و سخت در بازی -قابلیت خریداری شخصیت هایی مانند Stickman، Superstar ، Zombie در طول بازی -دارای رکورد های جهانی در بازی -بازی به صورت کاملا رایگان

Mini dash v1.05

Incredibly addictive, fast and polished. Lovely visuals, multiple control options.
Through unlimited imagination to meet the challenge, find the exit, smooth clearance, and collect all the mushrooms to the new role.
With the advance of the game, the difficulty of the level will gradually increase, and there are hidden "baby" waiting for your excavation.

لینک دانلود