تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Minion Shooter : Smash Anarchy v1.1.1

Minion Shooter : Smash Anarchy در سبک بازی های اکشن و تیراندازی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی سرگرم کننده شما در نقش کاراکتر اصلی بازی هستید که کنترل یک توپ میوه انداز را در دست گرفته اید داستان بازی از این قرار است که آخرین گیاه قهوه وجود دارد که دشمنان می خواهند آن را از بین ببرند و شما با قرار گرفتن بر پشت یک توپ میوه انداز باید از آخرین گیاه قهوه محافظت کنید . دشمنان شما از هر جهت به شما حمله می کنند و شما باید آن ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید در مراحل بالا تر این بازی دشمنان قوی تری سراغ شما می آیند که رئیس آن ها هستند و برای از بین بردن آن باید از تیر های مختلفی استفاده کنید ولی همچنان شکست دادن آن ها سخت می باشد . اگر شما از طرفداران بازی های اکشن و مخصوصا تیر اندازی هستید ما این بازی را به شما معرفی می کنیم اگر هم شما به دنبال یک بازی جذاب و سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود هستید ما این بازی را به شمل پیشنهاد می کنیم . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود آن به صورت کاملا رایگان در سایت ما دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Minion Shooter : Smash Anarchy :-دارای طراحی زیبا و تصاویری شگفت انگیز با رزولوشن بالا . -دارای 100 سطح منحصر به فرد برای بازی . – موجود در 13 زبان مختلف (انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، پرتغالی ، روسی ، چینی ، ژاپنی ، کره ای ، اندونزی ، تایلندی و ترکی)

Minion Shooter v1.1.1

Protect the last coffee plant in the world from alien monsters with your custom fruit gun as the hero of Smash Anarchy! Collect coins & power ups while battling a plethora of creatures in an expansive new world with vibrant colors & engaging content! Strap in for compelling FPS gameplay that will keep you on the edge of your sofa, seat or wherever you choose to play!


• 100 levels! Each with its own unique weather/day/night cycle
• 10 different bosses with a diverse range of skills, tactics & weaponry
• 3 action-packed modes including timed, music & boss-based levels
• Thoroughly enjoyable in-game experience thanks to a super smooth game UI
• Beautiful aesthetic design with amazing high-res visuals
• Switch between 1 & 2 finger touch controls
• Available in 13 different languages (English, French, German, Spanish, Italian, Portuguese, Russian, Chinese Simplified, Japanese, Korean, Indonesian, Thai, and Turkish)

لینک دانلود