تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Miraculous Ladybug &amp Cat Noir – The Official Game v1.1.6

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game یک بازی بسیار جذاب ، محبوب و جذاب در سبک بازی های دوندگی و اکشن است که هنراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن از هم اکنون در سایت ما به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در این بازی نقش یک دونده حرفه ای را دارید که برای نجات پاریس باید بدوید و بر دشمنان خود غلبه کنید . مردم پاریس همگی چشم به امتظار کارهای شما هستند تا بتوانید پاریس را از دست دشمنان خود نجات دهید . شما در این بازی فقط می دوید و به مراحل بالاتر می روید و در این راه موانعی در راه های شما قرار دارند که باید با رد کردن آنها به جلو بروید و مراحل خود را با موفقیت بگذرانید . شما در نقش دو نفر هستید که باید پاریس را نجات دهید و از چنگ دشمنان خود برهانید یک دختر به اسم لیدی باگ و یک پسر گربه به اسم نویر . خیلی ها در شهر فکر می کنند که شما دو نفر جوان های بی تجربه و بی دست و پا هستید که نمی توانید کاری برای شهر مورد علاقه خود انجان دهید ولی شما باید بر خلاف تفکر آنها به انها ثابت کنید که از توانایی های بسیار بالایی برخوردار هستید . شما در این بازی با چالش های بسیار در هنگام دویدن خود رو به رو هستید مانند جهش بر روی پشت بام ها و رد شدن از کوچه های باریک و پر از موانع مختلف و انتخاب راه هایی که در پیش رو دارید ، راه سخت ولی میانبور یا راه ساده ولی طولانی تر و هنه آنها به بازی شما بستگی خواهد داشت . پس اگر شما هن از طرفداران بازی های رکوردی و دوندگی بدون محدودیت هستید حتما این بازی جذاب و محبوب را با امتیاز بالای 4.8 از 5 در گوگل پلی را به صورت کانلان رایگان با نسخه مود شده آن از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را در مورد بازی با ما به اشتراک گذاشته و از بازی خود لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game : -قابلیت بازی به صورت آفلاین . -دارای موانعی مختلف در بازی . -یک بازی رقابتی و چالشی . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی در شبکه های اجتماعی خود . -جمع آوری سکه و نشانه های در طول گذراندن مسیر خود برای ارتقاء وسایل خود . -قابلیت انتخاب مسیر خود به صورت آزادانه . – جمع آوری عالی قدرت یو پی اس . – روبرو شدن با خائنانی خطرناک کرم تاریک، طوفانی آب و هوا، و …

Miraculous Ladybug & Cat Noir

The OFFICIAL Miraculous Ladybug app – don’t let any old red with black polkadot games fool you! This game is the real deal!


Join Miraculous Ladybug and Cat Noir on their Paris rescue mission, in this challenging, addictive & super fun runner!
Paris, your beloved city, is in trouble, and only you can save it from destruction! Turn into awesome superheroes Miraculous Ladybug and Cat Noir, enter the Miraculous universe and run through the streets of Paris as you avoid obstacles and defeat villains.


Everyone thinks you’re just an awkward teenager. But you’ve got a SECRET. You may be a run-of-the-mill teen by day, but by night you become a superhero. The city of love is in danger of being taken over by the mysterious supervillain Hawk Moth and his evil Akumas, and it’s up to you to save it.


* Leap over rooftops & run through alleyways to save the day
* Dodge obstacles in your path
* Play as Marinette & Ladybug, Adrien & Cat Noir
* Collect tokens & other surprises as you explore Paris
* Collect awesome power-ups
* Face off with dangerous villains Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler & more

لینک دانلود