تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mobfish Hunter v3.8.5 + فایل مود

Mobfish Hunter نام بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و سرگزم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن ا از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دانلود کرده و نظرات خود را با ما با اشتراک بگذارند . این بازی در سال ۲۰۲۰ اتفاق خواهد افتاد و در آن زمان مواد آلوده توسط دولت ها به دریا ریخته شده است و طی اتفاقاتی در مدت های طولانی این موجودات دریایی و ماهی های زیبا و جذاب تبدیل به موجوداتی جهش یافته و خشن ، ترستاک و گوشت خوار می شوند و شما به عنوان شکارچی چیره دست استخدام خواهید شد تا بتوانید آن ها را بکشید تا خطرات آنها موجودات زنده را تحدید نکند . شما به وسط اقیانوس ها خواهید رفت و در آنجا با سلاح هایی که در اختیار خواهید داشت و از تنوع زیادی برخوردار هستند باید در هنگام جهش این موجودات آنها را سریعا بکشید و در غیر این صورت آنها به کشتن و خوردن شما می پردازند و شما را خواهند کشت . این بازی دارای بیش از ۱۰۰ مرحله می باشد که می تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم خود کند و از آن لذت ببرید . شما در هر مرحله به نسبت تعداد کشتن و نوع ماهی هایی که می کشید امتیاز خواهید گرفت و سکه هایی را دریافت می کنید که می توانید با جمع کردن آنها سلاح ها و دیگر آیتم هایی که در بازی وجود دارند را بخرید و یا از نسخه مود شده ما استفاده کنید تا دیگر احتیاجی با پول نداشته باشید چون پول شما بی نهایت خواهد شد . همچنین این بازی توانسته است با بیش از ۱ میلیون دانلود در سر تا سر جهان رتبه بسیار خوب و بالای ۴.۲ از ۵.۰ را برای خود در گوگل پلی دریافت کند که نشانه محبوبیت و طراحی جذاب این بازی می باشد .برخی قابلیت های بازی Mobfish Hunter : -بازی به صورت کاملا آفلاین . -دارای گرافیک بالای بازی . -دارای داستانی جذاب . -دارای بیش از ۱۰۰ مرحله در بازی . -قابلیت خرید آیتم های بازی با جمع کردن سکه ها در بازی . -دارای تنوع زیادی در موجودات عجیب و غریب دریایی . -دارای محبوبیت زیاد بازی . -دارای فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -قابلیت ثبت رکورد در بازی و به اشتراک گذاری ان با دیگر افراد در جهان .

Mobfish Hunter v3.8.5

Getting hooked on “Mobfish Hunter” fishing game is like shooting fish in a barrel! 50% Bulldog, 50% Piranha, 100% Addictive!
Set in the year 2020, after the greedy Autocracy has stripped the world of rare Earth elements, disastrous pollution has wreaked havoc on our once-beautiful oceans. Now the world’s fish have mutated into dangerous new species known as Mobfish. To combat these vicious critters, a new class of Mobfish Hunters emerged – and it’s up to you to rise through their ranks. Trick-out your fishing lures with a variety of projectile and melee weapons to rid the seas of Mobfish and become a champion Hunter.
Features:
✔ Set in the Mobfish Hunter world, each zone includes its own species of Mobfish and challenging hazards.
✔ Quarantine Zone with over 110 levels and more to come.
✔ Nine Crazy Weapons: Spend the loot awarded for successful fishing expeditions to upgrade a variety of Sea-Mine lures with spinning blades, spread-shot projectiles and heat-seeking abilities.
✔ 60 Power-Chip variations and over 50,000 combinations of playing style.
✔ Customizable Utilities: Plumb the inky depths with three additional utilities that allow your Sea-Mine to dive deeper, move more quickly, and illuminate murky waters.
✔ Helpful Companion: Befriend a creature that helps you kill Mobfish and collect coins!
✔ Six Leaderboards: See where you rank among Mobfish Hunters locally, regionally and all over the world.
✔ 30 Achievements: Test your hunting skills and expand your collection of rare Mobfish, as you work to complete these rewarding challenges.
✔ Facebook Integration: Invite Facebook friends and compete for high scores.
✔ All progress can be synced across multiple platforms and devices.

لینک دانلود