تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mushroom Wars 2 v3.2.1 + فایل دیتا

Mushroom Wars 2 نام‌ بازی محبوب و جذاب در سبک بازی های استراتژیک و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل دیتای آن به صورت جداگانه دریافت کرده و از آن لذت ببرید . شما می توانید این بازی را به دو صورت آفلاین و آنلاین انجام دهید و در حالت آفلاین آن شنا به عنوان یک قارچ باهوش و جنگنده به سفر های فضایی به دیگر کرات رفته و با دیگر قارچ ها در انجا جنگیده و به رقابت و چالش می پردازید و در این حالت ۵۰ مرحله متفاوت و بسیار هیجان انگیز و پز از چالش برای شما وجود خواهد داشت و در حالت آنلاین آن بازی حالتی چالشی تر و جذاب تری پیدا خواهد کرد و شما با همراه دیگر دوستان خود به این سفر های فضایی رفته و با دشمنان خود به رقابت می پردازید و رتبه های شما در اخر هر چالش برای شما معلوم خواهد شد . شما می‌توانید حالت آنلاین بازی را بین ۲ تا ۴ نفره بازی کرده و از آن لذت ببرید . این بازی تا کنون بیس از ۱۰۰ ها هزار بار در سر تا سر جهان دانلود سده که همین نشانه ی محبوبیت و جذابیت بیش از حد این بازی برای کاربران می باشد .‌اگر شما هم به دنبال بازی خلاقانه و با داستانی متفاوت می باشید که سر تا سر هیجان و آدرنالین باشد حتما این بازی را به شما کاربران عزیز پیشنهاد خواهیم کرد تا آن را به صورت رایگان دریافت کرده و از نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی Mushroom Wars 2 : -بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین . -قابلیت بازی به صورت ۲ تا ۴ نفره . -دارای ۵۰‌مرحله چالشی در حالت آفلاین بازی . -دارای گرافیک منحثر به فرد بازی . -دارای فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

Mushroom Wars 2 v3.2.1

Immerse into the fierce battles with the award-winning real-time strategy game.
* Best Mobile Game at GTP Indie Cup 2017
* Best Multiplayer Game at Indie Prize, Casual Connect 2017
* One of the Best App Store Games 2016
* Best Strategy Game at WNConf
In Mushroom Wars 2, tribes of feisty mushrooms face off in short, action-packed real-time strategy battles. Step into the shoes of a fearless Mushroom Commander, choose a hero to lead your army, take control of the battlefield in a variety of multiplayer modes or challenging single-player campaigns.
* FOUR CAMPAIGN EPISODES – an episode for each tribe of Mushroom folk: brave Shrooms, alien Proteus, amazonian Shii’Moris, necromantic Grims. More than 50 missions in each episode!
* ALL-NEW HEROES with unique abilities – choose the one that best fits your play style
* FAIR COMPETITIVE MULTIPLAYER – leagues with award system and ranked matches make for fierce competition in up to 4-player battles
* EVEN WILDER CO-OP ACTION GAMING – two-player cooperative mode will make you act and think together! How will you combine your heroes’ skills to eliminate your enemies?
* CUSTOM GAMES – Just want to enjoy a friendly skirmish with your friends? Try out new strategies with up to three friends in free-for-all or team-based matches.

لینک دانلود