تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید My Diggy Dog v2.330

My Diggy Dog نام یک بازی بسیار محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های ماجراجویانه و سرگرم کننده می باشد که شما می توانید در سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن را دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . در این بازی صد ها غنیمت ، گنجینه و طلاهایی دفن شده در اعماق زمین در انتطار شما و سگتان هستند . داستان بازی از آنجایی شروع می شود که مارتی و صاحبش به دنبال این غنیمت های زیر زمینی هستند و بار ها و بار ها در این راه به مشکلات متفاوتی خورده اند و شکست های زیادی را متحمل شده اند و شما باید با در دست گرفتن کنترل بازی آنها را راهنمایی کنید و با آنها به سفر های ماجراجویانه شان بروید تا غنیمت ها را به دست آورید . این بازی با داستان بسیار جذابی که دارد می تواند ساعت ها وقت شما را صرف خود بکند و به ماجراجویی های مختلفی در اعماق زمین ببرد . همچنین این بازی با گرافیک کارتونی و بالای خود می تواند مخاطب خود بیشتر جذب خود کند . پس اگر شما هم از طرفداران بازی های ماجراجویانه هستید حتما این بازی جذاب را از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و همچنین نظرات خود را برای ما ارسال کنید .برخی قابلیت های بازی My Diggy Dog :-دارای داستانی بسیار جذاب در باره ی مارتی و صاحبش .-دارای گرافیک رنگارنگ و جذاب در بازی .-دارای چالش های سخت و متعددی در طول بازی .-تحدید شدن توسط دشمنان خود در بازی .-قابلیت ارتقاء وسایل و دستگاهای خود در طول بازی .-همراه باز نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی .

My Diggy Dog v2.330

Hundreds of treasures, unexplored dungeons, hidden relicts and much more is waiting for you!


There used to be times when Marty and his owner travelled around the whole World searching for treasures and rare artifacts.
Unfortunately the years take their toll and Marty’s owner had to stop travel without having collected all the things he dreamed of.
But Marty – the bravest and endlessly loyal friend of all won’t leave the owner’s dream unrealised, because he is ready for anything to make his owner feel happy.
So he takes all needed equipment to start his treasure hunt all by himself!


Immersing yourself in this story, you get:


– Fascinating story about the dog who travels the World
– Hundred of meters under the ground to dig in the search of treasures
– Colorful graphics and funny comics
– Many different gadgets and upgrades to achieve the goals
– Dozens of artifacts awaiting to be found and collected
– Interesting storyline and quests from side characters
– Danger lurking Marty under the ground

لینک دانلود