تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید My PlayHome Stores v3.2.2.19

My PlayHome Stores در سبک بازی های گاه به گاه و شبیه سازی شده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی جذاب را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . PlayHome از دسته بازی هایی است که محبوب دختران است . در این بازی شما به هر چیزی که فکر کنید دسترسی دارید از خواب بیدار شوید و به فروشگاه های بزرگ بروید و خرید کنید . هر روز با دوستانتان بیرون برید و شهر را بگردید به بستنی فروشی برید و یک بستنی یخ بخورید و لذت ببرید . در این بازی شما به صورت آزادانه می توانید هر فعالیتی را که دوست داشتید انجام بدهید و لذت ببرید . اگر حالتان گرفته است می توانید به به فروشگاه بروید لباس بخرید . علاوه بر همه این ها این بازی جنبه آموزشی دارد و در آن خلاقیت هایتان و ایده هایتان را می توانید به اجرا در بیاورید . این بازی شبیه یک خانه عروسکی است که در آن همه چیز وجود دارد جایی است که شما در آن می توانید برای خودتان غذاهای متنوع درست کنید همه چیز نامحدود است هر زمانی که دلتان خواست پیتزا درست کنید نوشیدنی های متنوع با طعم های مختلف درست کنید و در روز های گرم تابستان خودتان را به یک نوشیدنی خنک مهمان کنید و لذت ببرید . خانه خودتان را دیزاین کنید آیتم های مختلف را خریداری کنید به صورت آزادانه انتخاب کنید چرا که شما به همه چیز دسترسی دارید . در زمستان قهوه درست کنید و دوستانتان را به خانه تان دعوت کنید مهمانی چای بگیرید . اگر از طرفداران بازی های شبیه سازی شده هستید و دنبال یک بازی دخترانه برای فرزندتان هستید پیشنهاد ما به شما My PlayHome Stores با این بازی دخترتان را سرگرم کنید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

My PlayHome Stores v3.2.2.19

Our girls love the Playhome apps, inspires creativity and let's them use their own imaginations.
My PlayHome Stores is a simulated business casual game where players will be free to experience a variety of stores in large shopping malls, such as making ice cream, selling bread, selling clothes and other business practices are determined by the players, is a Very suitable for the time to kill the game, then the words of interest to installation it!
Spent a gift Make yourself an ice cream and grab the sand of your favorite color! Bored with your clothes? In the clothing store to choose a new! Drink a glass of juice at the fruit shop! Fill in the cart at the supermarket and scan the items at the checkout!

لینک دانلود